The Witness ile iki hafta geçirdikten sonra, Epic Games Store üyeleri artık yeni bir ücretsiz PC oyununa erişebilir: Transistor.

Transistor Ücretsiz

Transistor Ücretsiz

The Witness Epic Games Store üyelerine ücretsiz indirildiğinden bu yana iki hafta geçti, bu da en son PC oyununun şimdi çıktığı anlamına geliyor. Sıradaki, aynı zamanda Bastion ve Pyre'i de yapan Supergiant Games'in ünlü bilim-kurgu aksiyonu RPG'si Transistor. 2 Mayıs'tan bu yana, Transistor'u Epic Games Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bir Epic Games hesabınız yoksa, buradan ücretsiz bir tane oluşturabilirsiniz ve iki haftada bir gelen bu ücretsiz oyunları indirebilirsiniz.

Transistor, The Process olarak bilinen robotik bir kuvvet tarafından saldırıya uğrayan Red adlı ünlü bir şarkıcının hikayesini anlatır. Kaçtıktan sonra Red, Transistor adı verilen parlayan bir kılıca rastlar. Gücünü kullanarak, The Process'i kontrol eden uğursuz grubu avlamaya ve Cloudbank şehrini istiladan kurtarmaya karar verir. Savaşlar sıra tabanlı bir strateji içerir ve çoğu RPG gibi, Red de yeni güçlerin kilidini açmasına izin veren deneyim puanları kazanır.

2 Mayıs'ta Transistor, Epic'in bir sonraki ücretsiz PC oyunu olan World of Goo ile değiştirilecek. Transistor'ü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Transistor İndir

Facebook Yorumları