EU4 Türkçe Yama (Europa Universalis 4 Türkçe Yama)

0 Yorum · 4476 Görüntüleme

İmparatorluk inşası oyunu Europa Universalis 4, egemen bir küresel imparatorluk yaratmak için yıllar boyunca rehberlik edecek bir ulusun kontrolünü sağlar.


EU4 Türkçe Yama

EU4 Türkçe Yama

İmparatorluk inşası oyunu Europa Universalis 4 (EU4), egemen bir küresel imparatorluk yaratmak için yıllar boyunca rehberlik edecek bir ulusun kontrolünü sağlar. Benzersiz özgürlük, derinlik ve tarihsel doğruluk ile ulusunuzu yüzyıllar boyunca yönetirsiniz.

Paradox Development Studio, ödüllü Europa Universalis serisinin dördüncü oyunuyla geri döndü. Zengin stratejik ve taktik derinliğe sahip bu destansı oyunda gerçek keşif, ticaret, savaş ve diplomasi hayata geçirilecektir.

Biraz oyundaki özelliklerden bahsedelim. Ulus binası tamamen esnektir ve olanaklar sınırsızdır. Seçimlerinizin erkeğin veya kadının kalibresinden etkilendiği oyunun akışını yöneteceği yeni hükümdar gücü sistemi vardır. Geçmişin büyük şahsiyetleri, binlerce tarihi olaya damgasını vurduğunuzda size destek olmaya hazırdır. Yüzlerce yıllık oyun keyfini çıkaracağınız dinamik mevsimsel etkilerle dolu yemyeşil bir topografik haritaya sahiptir. Ticaret sistemi, dönemin büyük ticaret imparatorluklarına yeni bir boyut katar. Hayati ticaret yollarının kontrolünü sağlayın ve dünya servetinin zenginliğini kasalarınıza getirin. Koalisyonları, kraliyet evliliklerini ve isyancılara destek sağlayın ve yeni tek taraflı görüş sisteminin olanaklarını araştırın.

EU4 Türkçe Yama konusuna gelecek olursak; oyun için oyuncu toplulukları bu konuda çalışmalar yapmaktadır. Türkçe yama oyun versiyonlarına uyumluluk açısından değişiklik göstermektedir. Bu yüzden takipte kalmanız gerekmektedir. Gelişmeleri forum sayfasından takip edebilirsiniz. Ayrıca şuan için Steam Atölyesinde de çalışmalar sunulmaktadır. Şuan, EU4 1.25 uyumlu Türkçe yama çalışması ve diğer versiyonların çalışmaları sunulmuştur. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak Türkçe yamayı indirebilirsiniz.

EU4 1.25 Türkçe Yama İndir (Steam Atölye)
EU4 Türkçe Yama İndir (Steam)
EU4 Türkçe Yama (Forum)

Europa Universalis IV Hileleri

siz de benim gibi oyunu hileli oynamayı tercih edenlerdenseniz video'yu izleyebilir veya eu4 hileleri sayfamıza göz atabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!