Euro Truck Simulator 2’nin Yeni Yaması Birçok Yeni Özellik Sunuyor

Yorum · 210 Görüntüleme

Euro Truck Simulator 2 için yama 1.38'in açık beta sürümü piyasaya sürüldü. Güncelleme birçok değişikliği beraberinde getirdi. Fransız şehirlerinden birinin haritası ayrıntılı bir şekilde elden geçirildi ve çok sayıda grafik ve kontrol iyileştirmesi yapıldı


SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için yama 1.38'in açık beta sürümünü başlattı. Güncelleme, birçok yeni özellik ve iyileştirme getiriyor, ancak yama henüz tam sürümüne kavuşmuş değil. Teknik sorunlardan korkmuyorsanız, Steam istemcisi aracılığıyla testlere katılabilirsiniz. Bunun için kütüphanede oyuna sağ tıklayın ve "Özellikler" i seçin. Ardından "Beta" sekmesinde "1.38 genel beta" yı ayarlayın. Katılım için şifre gerekmez. İsteyen herkes açık beta sürümüne katılabilir.

Güncelleme Fransız şehri Lille'de büyük değişiklikler getiriyor. Şehrin görünümü iyileştirildi ve sokakların düzeni gerçeğe daha yakın olacak şekilde değiştirildi. Yol işaretlerinde de değişiklikler yapıldı. Manzara da geliştirildi ve bitki örtüsü detay seviyesi artırıldı. Aşağıdaki resimde gördüğümüz gibi farklılıklar oldukça büyük:

Güncellemeden sonra her tır üreticisi kendine özel bir showroom aldı. Yama ayrıca daha gerçekçi gölgeler ve parlak yüzeylerin daha hoş bir görünümünü sağlayarak ETS2 grafiklerini SSAO (ekran alanı ortam tıkanıklığı) ile zenginleştirdi.

1.38 güncellemesi boya seçim sistemini belirli renk kodları girme imkanıyla zenginleştirdi. Bu da şirketimizdeki kamyon parkının görünümünü uyumlu hale getirmeyi kolaylaştırdı. GPS modülünün arayüzü de yenilendi ve tüm oyun haritasındaki birçok görsel sorun geliştirildi. Buna karşılık, Special Transport ve Road to the Black Sea DLC sahipleri, standart olmayan kargo için üç ek yol aldı. Ayrıca kontrol iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri de yapıldı.

Euro Truck Simulator 2 Ekim 2012'de piyasaya sürüldü. Neredeyse sekiz yaşında olmasına rağmen oyun hala çok popüler. Dün günün aynı anda 37 bine yakın oyuncu oyuna girmişti.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!