Europa Universalis 2 Ücretsiz İndir

0 Yorum · 2792 Görüntüleme

Europa Universalis II'nin yirminci yıldönümü vesilesiyle, GOG oyunu ücretsiz olarak veriyor. Oyunu kitaplığınıza ekleyin ve sonsuza kadar orada kalsın.


Çocukluğunuzu klasik bilgisayar strateji oyunuyla mı geçirdiniz? GOG.com size bunlardan birini ücretsiz olarak hatırlama fırsatı veriyor. Platformun web sitesinde, aynı zamanda Crusader Kings veya Hearts of Iron serilerinden de bilinen, Paradox Development Studio tarafından oluşturulan, 2001 tarihli bir RTS olan Europe Universalis II'yi alabilirsiniz. Hepsi oyunun 20. yıl dönümü vesilesiyle. Oyun 24 Ekim 16:00’a kadar ücretsiz sunulacak.

Oyunu Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

  • Adım 1: Oyun sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

  • Adım 2: Oyunu almadan önce üye girişi yapmanız gerekiyor. GOG’a üye olmak için Create Account’a tıklayın. Halihazırda bir hesabınız varsa Sign In’e tıklayıp bilgilerinizi girin.

  • Adım 3: Sınırlı sürede dağıtılan oyunun reklamını sitenin üstüne göreceksiniz. Oyunu almak için Get it FREE butonuna tıklayın. Tebrikler, oyun kütüphanenize eklendi.

  • Adım 4: Kontrol etmek için kütüphanenize bakın. Bunun için üstte kullanıcı adınızın olduğu yere tıklayın ve Games sekmesine tıklayın. Oyun artık sonsuza kadar kütüphanenizde duracak.

  • Adım 5: Oyunu indirmek ve oynamak için GOG Galaxy istemcisini bilgisayarınıza kurun.

Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!