Fallout 76: Kamera Konumları - ProSnap Deluxe Nasıl Bulunur?

0 Yorum · 129 Görüntüleme

Özel kamera konumlarını bulmayı ve PS4, Xbox One ve PC'de Bucket List görevinin kilidini açmayı mümkün kılan yeni bir Fallout 76 güncellemesi yayınlandı.


Bugünkü Fallout 76 güncellemesi, Wild Appalachia çevresinde yeni kamera konumları bulmayı mümkün kılıyor.

Bu, yeni Onarım Kitleri ve diğer düzeltmeleri de içeren bugünkü yamanın tek parçası değil.

Ancak yeni bir arayışın kilidini açmak ve yeni ProSnap Deluxe'ü kullanmak çoğu oyuncu listesinin başında olacaktır.

 

Bethesda tarafından onaylandığı gibi, yeni ProSnap Deluxe, Photomode Gallery'nizi maceralarınızın anlık görüntüleri ile doldurmak için kullanabileceğiniz işlevsel bir oyun kamerasıdır.

Bu yeni öğe, yeni Bucket List görevini bulmanızı ve tamamlamanızı sağlar, ancak ilk oyuncuların bir tane bulması gerekir. Bu, ölü bir turistin izini sürmekle yapılır.

Bir Kamera edindikten sonra, arzu ederseniz, turistin fotoğraf koleksiyonunu tamamlamanıza izin veren yeni “Bucket List” görevine başlayacaksınız.


Bethesda, Fallout 76'ya eklenen Kamera ile ilgili yeni Zorlukların ProSnap Deluxe'unuzu kullanarak tamamlanabileceğini söylüyor.

Bu yüzden öğrenmeniz gereken ilk şey yeni Fallout 76 kamerayı nerede bulabileceğinizdir.

Bu yeni arayıştan özel oyuncular, zaten bu yeni öğelerin temizlenebileceği yerlerin bir listesini  herkes için derliyorlar. Bu yerlerden bazılarının bir resmi aşağıda bulunabilir.

Bu bilinen yerlerden bazılarını kontrol edenlere göre, orada bir turist bulunacağı garanti edilmiyor. Bunun yerine oyuncuların yaptığı şey, bir turist ve kameradan bir tane bulana kadar sunucu atlamasıdır.

Bu, bazı oyuncuların zaman ayıramayacağı sinir bozucu bir faktör olan on kereden fazla sunucuya atlamak zorunda kalmayı içerebilir.

Fallout 76 kamera konumlarının yeni haritası, ihtiyacınız olan öğeyi bulma konusunda en iyi bilgiye sahip olacağından şüphe etmediğimiz F76 Hub'dan alınmıştır.


Bilinen diğer yerler arasında Prickett’s Fort, Philippi Battlefield Cemetery, the Colonel Kelly Monument ve the Wavy Willard’s Water Park içinde bir arabaya karşı bir turist bulunuyor.

Bir kullanıcı şöyle yazıyor: “Evet, su parkında iyi bir 45 dakika geçirdim, ancak en azından büyük başlıkları boşa harcamadım, pes edecektim, bir ticaret yapmak için farklı bir sunucuya gittim ve o sunucuda onu buldum.”

Fallout 76 Kamera Konumları

Fallout 76 Kamera Konumları

Yeni Fallout 76 kamerasının nasıl çalıştığı hakkında Bethesda'dan daha fazla bilgi:

ProSnap Deluxe, bir silah gibi donatılabilir ve desteklenebilir.

Fotoğraf Makinesinin lensine bakmak için “Aim” düğmesini kullanın ve ardından fotoğraf çekmek için “Attack” düğmesine basın.

ProSnap Deluxe oluşturmak ve lensler gibi modları uygulamak için Tinker’s Workbench’i kullanabilirsiniz.

Fotoğraf makinesi fotoğraf çekmek için Film kullanır ve ek Film oluşturmak için Tinker'in Workbench'ini kullanabilirsiniz.

ProSnap Deluxe'ü hedeflediğinizde, vizörde tanıdığı yakındaki konumların ve yaratıkların adlarını da görüntüler.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!