Fallout 76 Nuclear Winter Battle Royale Beta Süresiz Olarak Uzatıldı

Yorum · 22 Görüntüleme

Uzun bir nükleer kış. Bethesda, E3 2019'da "beta ilk izlenim" olarak çıkardığı yeni bir Fallout 76 oyun modunu süresiz olarak uzattı. The Nuclear Winter mod, popüler battle royale türünü Bethesda'nın çevrimiçi oyununa getirdi.


Fallout 76

Fallout 76

Bethesda, E3 2019'da "beta ilk izlenim" olarak çıkardığı yeni bir Fallout 76 oyun modunu süresiz olarak uzattı. The Nuclear Winter mod, popüler battle royale türünü Bethesda'nın çevrimiçi oyununa getirdi. Stüdyo bunun kalıcı olacağını duyurdu. 

İlk duyuru yapıldığında Nuclear Winter sadece ücretsiz deneme süresi boyunca olacak bir mod gibi görünüyordu. Ancak Fallout 76'nın blogundaki bir güncellemede firma "Nuclear Winter'ın ön betasının kalıcı olacağını ve güncellenmeye devam edileceğini" söyledi.

Ayrıca notta yeni modu denemedeki hevesleri için fanlara teşekkür edildi.

"Tüm hafta boyunca Nuclear Winter’a verdiğiniz karşılık ve tepkilerden dolayı şaşkına döndük. Paylaştığınız herşeyi görmek ve tüm deneyimlerinizi okumak çok etkileyiciydi. İnanılmaz derecede çok fazla takipçi var! Vault 51 şanslı."

Fallout 76 belirsiz ve zor bir lansman gerçekleştirdi ancak Bethesda düzenli güncellemeler ile devam etmeye kararlıydı. Ayrıca yakın zamanda Todd Howard çabalarından ve farklı olarak ne yaptığından da söz etti.

E3'te, Bethesda ayrıca insan NPC'lerini ilk kez ekleyecek olan bir genişlemeyi de duyurdu. 8 Temmuz'a kadar satışa sunulan özel E3 temalı bir paket var, bu da ekstra oyun içi para birimini ve normal dönüşüm oranından daha ucuza alacağınız bazı diğer bonusları almanıza izin veriyor. 


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!