Fallout New California Mod 1.0 Sürümünün Başında Büyük Bir Güncelleme Aldı

Yorum · 6 Görüntüleme

Fallout: New California, topluluktaki en önemli mod projelerden biri. Obsidian'ın modern klasik olaylarının öncesini sunan büyük bir genişleme. New California modu yedi yıldır geliştirilmekte ve artık sonuna gelindi.


Fallout New California

Fallout: New California, topluluktaki en önemli mod projelerden biri. Obsidian'ın modern klasik olaylarının öncesini sunan büyük bir genişleme. New California modu yedi yıldır geliştirilmekte ve artık sonuna gelindi. Bugün büyük bir güncelleme yayınlandı ve bu 1.0 sürümü için aşama hazırladı.

Beta sürüm 221 ModDB'de mevcut. Ekip “şimdiye kadarki en istikrarlı ve dengeli sürüm” olduğunu söylüyor. Bu sürüm, tonlarca hata düzeltmesi ve genel iyileştirmeler içeriyor ancak en büyük özellik köprünün New Vegas'a aktivasyonu. New California sonlarından birini tamamladığınızda, 20 yıl sonra orijinal oyunun açılışında uyanacaksınız.

Modderlara göre, "1.0 performans ve kararlılık açışından daha çok, yükseltme tamamlayıcıları ve oynanış dengesinin New Vegas ile uyumu konusunda daha iyi olacak." Mod, 1.0'a ulaşmadan önce bir tane daha beta güncellemesi olacak ve bu güncellemenin  “2019'un sonuna kadar" olması planlanıyor.

Elbetteki mod projelerini geciktiren gerçek hayatın getirdiği sorunların yoluna girmediği varsayılırsa ancak New California 2012'den bu yana hayatta kaldıysa, muhtemelen devamını getirebilir.

Modder Thain "Eğer hevesimizi kaybedersek ya da önemli bir gönüllü istifa ettiğinden dolayı, tamamlayıcının betiğini eklemeye devam edemezsek. Tüm diyaloğun ve seslerin son sürümde olduğundan emin olacağım ve bunu 1.0 olarak çevrimiçi koyacağız. Sonuçta başka biri katılabilir ve bitirebilir.” dedi.

1.0 sürümü ile olsa da  olmasa da, hala orijinal New Vegas'ın başlangıcına kadar oynanabilecek en önemli Fallout mod projelerinden birine sahibiz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!