Fallout Shelter Online, Android ve iOS İçin Çıkış Yaptı

Yorum · 343 Görüntüleme

2015'te yayınlanan Fallout Shelter’ın devam oyunu Android ve iOS platformları için çıkış yaptı.


 İlk kez 2015 yılında mobil cihazlarda bizlerle buluşan Fallout Shelter, 1986 yılında Christopher Weaver tarafından kurulan ABD merkezli dünyanın en popüler oyun geliştiricisi Bethesda Softworks tarafından yayınlandı. 

 Dünyanın sayılı oyun geliştiricilerinden biri olan Bethesda şirketi, bildiğimiz üzere sevilen oyun serisi Fallout Shelter'ı 2015 yılında mobil platformlara taşıyarak oyunseverlerin beğenisini kazanmışti. Bununla da yetinmeyen Bethesda, Fallout Shelter'ın devamı olan Fallout Shelter Online'ı Android ve iOS için yayınladı. 

 Normalde mobil dışında oyun geliştiren Bethesda geliştirici şirketi, mobil oyun dünyasına Fallout Shelter ile hızlı bir giriş yaparak birçok mobil oyuncuyu etkilemişti. Google Play Store'dan 10 milyondan fazla indirmeye sahip olan Fallout Shelter, ilk çıktığı andan itibaren çoğu oyuncu tarafından sevilmişti. Mobil anlamında doğru kararlar atan geliştirici şirket Fallout Shelter'ın devamı niteliğinde olan Fallout Shelter Online adındaki oyunu yayınladı. Bazı ülkelerde yayınlanmaya başlayan Fallout Shelter'ın devamı niteliğindeki bu oyun Tayland, Singapur, Güney Kore, Endonezya, Malezya, Filipinler ve Japonya'da oynanabilir hale geldi. 

 


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!