Far Cry 5, Hafta Sonuna Özel Ücretsiz Olarak Oynanabilecek

Yorum · 247 Görüntüleme

Uplay çevrimiçi oyun platformu, Far Cry 5'i bu hafta sonuna özel ücretsiz olarak sunacak.


 Oyunun geliştiriciliğini üstlenen Fransa merkezli oyun geliştiricisi Ubisoft, bu hafta sonuna özel sevilen oyun serilerinden Far Cry 5'i ücretsiz olarak Uplay platformuna özel sunacak. 

 En sevilen oyun serilerinden biri haline gelen Far Cry serisi ilk olarak 2004 yılında oyunseverler ile buluştu. Oyunun geliştiriciliğini yapmış olan Fransız oyun geliştiricisi Ubisoft, Far Cry serisinin 5. oyununu bu hafta sonu ücretsiz olarak Uplay platformuna özel sunacak. Yalnızca PC üzerinden oynanabilecek olan oyun 29 Mayıs Cuma 16:00 ile 31 Mayıs Pazar tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek. 

 Sevindirici haberi resmi Twitter hesabından açıklayan Ubisoft, 20 saatlik hikayeye sahip oyunu bitirebilmeleri için oyuncuların yeterli zamanının olduğunu belirtti. PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde 2018 yılında oynanmaya başlayan Far Cry 5, oyunseverler tarafınfan serinin en sevilen oyunlarından biri haline geldi. 

 Aksiyon dolu bir hikayeye sahip olan oyun, ABD'nin Montana eyaletinde geçiyor. The Project at Eden's Gate olarak tanıdğımız ve kıyamet inancı olan bir tarikat ile mücadele içerisinde olup baskı altına aldıkları eyalet halkını özgürlüğe kavuşturmaya çalışıyoruz. Oyunu hafta sonu ücretsiz olarak alan oyuncular Far Cry 5'i yüzde 75 indirimle 67.25 TL gibi bir fiyata satın alabilecekler. Ancak bu indirim 2 Haziran'a kadar geçerli olacak.  


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!