Far Cry Primal Sistem Gereksinimleri

Yorum · 6 Görüntüleme

Far Cry Primal Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Silahsız bir avcı olarak başlayan ve bir kabilenin lideri olmak için yükselen Takkar'ın hikayesi etrafında kurgulanır.


Far Cry Primal

Far Cry Primal

Far Cry Primal Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. 23 Şubat 2016'da PlayStation 4 ve Xbox One ve 1 Mart 2016'da Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Oyun, ana Far Cry serisinin bir parçasıdır. Mesolitik Çağ'da belirlenen ilk Far Cry oyunudur. Silahsız bir avcı olarak başlayan ve bir kabilenin lideri olmak için yükselen Takkar'ın hikayesi etrafında kurgulanır.

Far Cry Primal, genel olarak konsept ve ortamın yanı sıra hayvan evcilleştirme mekaniği ve dünya tasarımına övgüde bulunan eleştirmenlerden olumlu tepkiler aldı.

Far Cry Primal açık dünya ortamında geçen ve birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun tarih öncesi zamanlarda yapıldığı için, Far Cry serisinde yer alan geleneksel silah ve araç oynanışı kaldırıldı. Oyuncu, mızrak, sopa gibi yakın dövüş silahları ile yaylar ve sapanlar gibi çeşitli silahlara erişebilir. Oyuncu, silah satın alamaz ve dünyada tahta ve taş gibi atılan malzemeleri kullanarak onları üretmelidir. Oyuncu ilerledikçe, daha geniş bir kaynak yelpazesine sahip daha öldürücü silahlar üretebilir.

Oyuncu, doğal avcılarla yüzleşmenin yanı sıra, bölgeyi işgal eden diğer düşman kabilelerle de rekabet etmelidir. Wenja kabilesi, şenlik ateşlerine ve kamplara saldırarak, ele geçirerek yakındaki bölgeye devriye gezmeye başlar. Oyuncu dinlenme kamplarının yanı sıra hızlı seyahat noktaları kazanır. Oyuncu olmayan karakterler (NPC'ler) de oyuncuya kabileleri kurtarmaları ve köyü iyileştiren diğer işleri yerine getirmeleri ve aynı zamanda ücretsiz işçiliği yapma materyalleri sağlarlar.

Far Cry Primal Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
 - İşlemci: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 veya eşdeğer
 - Bellek: 4 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM) veya eşdeğer
 - Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
 - İşlemci: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350 veya eşdeğer
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X veya eşdeğer
 - Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!