FIFA 14 ve FIFA 14 Ultimate Team Artık Online Oynanamayacak!

Yorum · 1 Görüntüleme

FIFA 14, çevrimiçi desteğini ne zaman kaybedecek? Artık arkadaşlarınızla veya başka bir şekilde oynayamayacaksınız. Eylül 2013'te piyasaya sürülen oyun, yayıncı ipini çekmeden 4 yıl boyunca online hizmet sunmuştu. Üstelik Artık EA Access’te de yok!


4 Yıl Boyunca Kesmemişlerdi!

FIFA 14, çevrimiçi desteğini 18 Ekim'de kaybedecek; yani yılın sonuna kadar arkadaşlarınızla veya başka bir şekilde oynayamayacaksınız. Eylül 2013'te piyasaya sürülen oyun, yayıncı ipini çekmeden 4 yıl boyunca online hizmet sunmuştu.

FIFA 14 Ultimate Team de çevrimiçi desteğini kaybederken, FIFA 14'ün EA Access'ten erişimi 18 de Ekim'de son bulacak. Bu ayın başlarında FIFA 12 ve 13'ün sona ermesinin yanı sıra FIFA 12 ve 13 Ultimate Team de sona ermişti.

FIFA 14, devam etmekte olan yıldan yıla gelen futbol serilerinin en iyi oyunlarından biriydi. FIFA 14, önceki oyunlarıyla aynı eski sorunlara sahip ancak hala en iyi futbol oyunu olarak görenler bile var. Yayıncıların, uzun süre çevrimiçi oyun desteği sağlayan oyunlardan bu desteklerini çekmesi (özellikle spor oyunlarında) çok süpriz olmasa da EA, 2014'te (orijinal) Bulletstorm ve Battlefield 2 de dahil olmak üzere bir kaç silahlı oyunundan da desteğini çekmişti.

4 Yıl Boyunca Kesmemişlerdi!
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!