FIFA 21\de Keşfedilen Hata, Falsolu Vuruşların Gole Ulaşmasını Sağlıyor

0 Yorum · 593 Görüntüleme

Oyuncular, FIFA 21'de doğrudan köşe vuruşlarından gol atmanın bir yolunu keşfetti. Hata henüz düzeltilmedi ve hala kullanılabilir.


FIFA 21'in piyasaya sürülmesine sadece bir hafta kaldı, bu yüzden hala oyunu rahatsız eden çok sayıda hata bildiriliyor. Bozuk menünün yanı sıra oyuncular, önceki oyunda bir adım ileriye doğru giden yeni oyun hakkında çoğunlukla olumlular. Çok az kişi doğrudan köşe vuruşundan muhteşem bir gol atmaya çalıştığı için, bunun gerçekte çok nadir bir olay olduğunu kabul edeceksiniz. Bir oyuncu bu konuda başarılı oldu. Etkili olan bu gol biçiminin nasıl yapılacağına dair bazı rehberler bile var.

Çözümün etkinliğini test etmek istiyorsanız (ve sizi temin ederiz ki çok yüksek), yapmanız gereken tek şey yeterince yüksek falso becerisine (minimum 85) sahip bir oyuncu seçmek ve imleci sahanın yan çizgisinde kırmızı bir daire ile işaretli olan yere yönlendirmektir (yukarıdaki resimde görülebilir). Ardından zaman tek yapmanız gereken merkezleme kuvvetini maksimuma ayarlamak. Artık siz de bir köşe vuruşundan harika bir gol atabilirsiniz.

EA'nın buna nasıl tepki vereceğini şimdilik bilmiyoruz, ancak bazı güncellemelerde bu kadar kolay gol atmak kimsenin çıkarına olmadığı için düzeltileceğinden neredeyse eminiz. Geçmişte, şirket rakiplerine karşı önemli avantaj sağlayan ve başkalarıyla oynama zevkini bozan hataları çoktan zayıflattı.

FIFA 21 bu yıl 9 Ekim'de PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch'te çıktı. PS5 ve Xbox Series X için çıkış tarihi henüz bilinmemekle birlikte, bunun yeni konsolların lansmanına yakın bir zamanda gerçekleşeceği tahmin ediliyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!