FIFA 21'e David Beckham Geliyor

0 Yorum · 708 Görüntüleme

Popüler futbol serisi FIFA 21'e dünyaca ünlü futbolcu David Beckham ekleniyor.


FIFA 21, belki de dünyanın en ünlü futbolcularından biri olan David Beckham'a odaklanan bazı yeni içerikler alıyor. İkonik orta saha oyuncusu, EA Sports ile FIFA'nın ileriye dönük tanıtımını yapmak için büyük bir anlaşma imzaladı ve herkesin bir miktar bedava puan alabileceğini belirtti.

İlk olarak, oyuncular FIFA Ultimate Team'de satılamaz bir David Beckham eşyası alacak ve onun sahadaki uzmanlığından yararlanmanıza izin verecek. Bu ekstralar 15 Aralık 2020'de eklenecek ve 15 Ocak 2021'e kadar elde edilebilecek.

Beckham, Aralık ayından itibaren Ultimate Team'e bir simge olarak eklenecek. Aynı zamanda, Xbox ve PlayStation mağazaları, bu sınırlı süreli freebies ile hayranları cezbetmek için standart sürümü belirli bir süre oyunun "Beckham Sürümü" olarak sunacak.

FIFA 21'deki Beckham'ı aşağıdaki fragmanda izleyebilirsiniz.

FIFA 21, 4 Aralık'ta PlayStation 5 ve Xbox Series X / S'ye geliyor ve Beckham içeriği bu platformlarda da mevcut olacak. PS4 veya Xbox One'da FIFA 21'iniz varsa, aynı konsol ailesi içinde yeni nesil sürüme yükseltme ücretsiz olacaktır. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!