FIFA 23'te Inter Futbol Takımı Yer Almayacak

0 Yorum · 184 Görüntüleme

EA Sports, FIFA 2023'te Inter futbol takımının oyunda yer almayacağını belirtti.


Bugün eFootball ve FIFA ikilisinde (yeni adı EA Sports FC) futbolseverlerin yıllardır tartıştığı bir başka gelişme bir tarafı üzecek. Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden Inter Milan, KONAMI ile olan anlaşmasını yeniledi. Bu nedenle, 2022/2023 sezonundan itibaren Inter eşyaları eFootball dışında hiçbir oyunda kullanılamaz. Bu nedenle Inter Milan, FIFA 23'te orijinal forması, amblemi ve stadyumu ile yer alamayacak.

Genel Müdür Yardımcısı Cam Weber yaptığı açıklamada, "Önümüzdeki yıl EA Sports FC, EA Sports futbolunun geleceği olacak. Spor dallarında 300'den fazla lisanslı ortağımızla birlikte, dünyanın dört bir yanındaki taraftarları küresel futbolda temsil etmeye hazırız. deneyim yeni zirvelere yükselir. 

Anlaşmaya göre KONAMI, kulübün hem erkekler hem de kadınlar için ürettiği antrenman kitlerinde eFootball logosunu kullanma hakkına da sahip olacak. Ayrıca Inter'in antrenman sahası da KONAMI olarak adlandırılacak. Alanın adı "KONAMI Gençlik Geliştirme Merkezi" olacak. Son olarak her iki taraf da yurt içi ve yurt dışı eSporların gelişimine katkı sağlayacak. 

FIFA yaptığı açıklamada, EA ile 2022 için kısa vadeli bir uzatma anlaşması imzaladığını ve iş birliğinin sadece simülasyon oyunlarını kapsadığını söyledi. FIFA serisinin gerçek mirası EA Sports FC adı altında yaşayacak olsa da, FIFA yönetimi markasının gücüne güveniyor. FIFA Başkanı Gianni Infantino, FIFA adına yapılan futbol maçlarının oyunculara en iyi deneyimi yaşatmaya devam edeceğini söyledi. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!