Formula1 Oyun Serisinin Yeni Oyunu F1 2022'nin Oynanış Videosu Yayınlandı

0 Yorum · 234 Görüntüleme

Çok sevilen Formula1 oyun serisinin yeni oyunu olan F1 2022'nin 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.


EA oyun geliştirme ve yayınlama şirketinin geliştirmiş olduğu formula video oyun serisinin yeni oyunu Formula1 2022'den 10 dakikalık harika bir oynanış videosu yayınlandı. Nefesinizi kesecek oyunda birçok yenilik mevcutken iyileştirmeler de dikkat çekti. İşte detaylar.

2014'te başlayan Turbo Hybrid dönemi, çok heyecan verici ve tartışmalı bir 2021'de sona erdi. 2022 için otomobilin kurallarında yapılan birçok değişiklikle birlikte, yeni F1 22 yarışındaki değişiklikler sergileniyor. Paylaşılan fragmanla birlikte F1 22 veya F1 2022, resmi çıkışını "1 Temmuz 2022'de" yapacak.

20 sürücü ve 10 takımdan oluşan gerçek bir kadroyu sürün, F1® 2022 sezonunun büyüleyici yeni arabalarını sürün ve yeni sürükleyici veya sinematik yarış sekanslarında yarış deneyiminizin kontrolünü elinize alın. Popüler My Team kariyer modunda ekibinizi pistin zirvesine taşıyın, bölünmüş ekran veya çok oyunculu modlarda yarışın ya da pistte en ünlü süper araba markalarını sürerek hızı değiştirin.

 

F1 2022'ye gelen bazı değişiklikler aşağıdaki gibidir.

 

 • Yeni Sezon, Yeni Kurallar — F1® 22’de Formula 1® araçlarının yeni çağında yarışın.
 • Yarış Günü Yeniden Tanımlandı — Sürükleyici ve sinematik Pit Stoplar, Formasyon Turları ve daha fazlasıyla sanal F1® deneyiminizin kontrolünü ele alın.
 • F1® Life — Formula 1®’in pırıltısının ve cazibesinin tadına varın.
 • 2022 FIA Formula One World Championship™’in resmi video oyunu:
 • Yeni Sezon, Yeni Kurallar — Yeni sezonda kokpite geçin ve yepyeni Miami International Autodrome dahil ikonik pistlerde birbirinden farklı, muhteşem arabaları sürün.
 • Yarış Günü Yeniden Tanımlandı — Sürükleyici ve sinematik Formasyon Turları ile Güvenlik Aracı Periyotları, interaktif Pit Stoplar ve yepyeni Sprint Yarışlarıyla yarış deneyiminizin kontrolünü ele alın.
 • Adaptif Yapay Zeka — Daha az deneyimli oyuncular için geliştirilen yeni yapay zeka sistemi, her yarışta rekabetçi olmanızı sağlıyor.
 • F1® Life — Süper arabaları, kıyafetleri, aksesuarları ve daha fazlasını açıp tüm dünyaya sergileyin.
 • My Team — Genişletilmiş departman etkinlikleri ve daha ayrıntılı boyama özelleştirmesiyle F1® takımınızı sıfırdan kurarken başlangıç bütçenizi belirleyin.
 • Kariyer Modu — 10 yıldır çok sevilen Kariyer Modu ile F1® dünyasında sürüş yeteneklerinizi test edin ve griddeki sıralamanızı yükseltin.
 • F1®’in en önemli eğitim alanı olan Formula 2™, kısa, orta veya tam sezon seçeneklerinin yanı sıra 2021 ve 2022 sezonunun içerikleriyle* birlikte oyuna dahil.
 • 2 oyuncu için bölünmüş ekranda yarışma.
 • VR — Yarışın heyecanını direkt kokpitin içinden hissetmenizi sağlayan PC’deki sanal gerçeklik uyumluluğuyla en sürükleyici F1® deneyimini elde edin.

Electronik Arts'ın yayınlamış olduğu gerçeğe oldukça yakın formula video oyun serisinin son oyunu olan F1 2022, 1 Temmuz 2022 tarihinde PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sürülecek. PC kullanıcıları için oyun Epic Games ve Steam çevrimiçi oyun platformlarında 599 ₺ gibi bir fiyat ile vitrinlere çıkacağı belirtildi. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!