Fortnite 8.51 Güncellemesi Gölge Bombası Ekliyor

Yorum · 35 Görüntüleme

Fortnite: Battle Royale, v8.51 yamasının bir parçası olarak gizemli yeni bir ürün ekledi. Çatal bıçak başka bir güncelleme ile geri döndü.


Fortnite 8.51 Güncellemesi

Fortnite 8.51 Güncellemesi

Epic Games, Fortnite: Battle Royale'i bir kez daha güncelledi ve her zamanki gibi, heyecanlanacağınız yeni içerik açısından sizi içine çekecek çok şey var. Güncelleme 8.51'in en yeni ürünü, Epic aracılığıyla yama notlarında daha fazla okuyabileceğiniz gölge bombası. Güncelleme şimdi PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda kullanılabilir.

Gölge bombası kullanıcıyı beklediğiniz gibi gölgelendirir ve düşmanlara görünmez kılar. Aynı zamanda hareket hızını arttırır, çift zıplama ve duvarlardan zıplama yeteneği sağlar. Ancak, altı saniye süren bir gölge bombasının etkisi altındayken saldıramaz, inşa edemez veya yağmalayamazsınız. Yer ganimetlerinde, sandıklarda, mühimmat desteklerinde ve mühimmat lamalarında gölge bombalarını bulabilirsiniz.

Fortnite 8.51 Güncellemesi Gölge Bombası

8.51 Güncellemesi, bazılarının jetpack'lerle yaşadığı ses sorunları için de bir düzeltme getirirken, Epic Games, "Oyuncuların Creative ve Playground modlarından Battle Royale haritasına erişemediği bir sorunu" araştırıyor. Battle Royale yama notlarını aşağıda inceleyebilirsiniz. Save the World ve Creative modlarında neler oluduğunu buradan Epic'in web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Fortnite: Battle Royale 8.51 Güncellemesi Yama Notları

Gölge Bombası
Gölgelerle bir ol! Düşmanlara görünmez hale gelmek, hızınızı arttırmak ve çift zıplama yapabilmek için bu yeni öğeyle karanlığa dalın.

Silahlar ve Eşyalar
- Gölge Bombası
- - Gölgelere bürünerek kısa bir süreliğine rakiplerinize görünmez olun.
- - - Etki süresi 6 saniye.
- - - Kullanan kişi etki süresi bitmeye yaklaştıkça görünür olmaya başlar.
- - - Hareket hızınızı artırır; çift zıplama ve duvardan zıplama becerisi kazandırır.
- - - - Gölge Bombası etkisinde olan oyuncular saldıramaz, yapı inşa edemez veya ganimet toplayamaz.
- - Nadirlik: Sıradışı
- - Çantada azami 6 tane taşınabilir.
- - Yer ganimetlerinde, sandıklarda, mühimmat desteklerinde ve mühimmat lamalarında bulunabilir.

Oynanış
Hata Düzeltmeleri ve Geliştirmeler
- Sırt roketleri çıkarmaları gerektiğinden daha fazla ses çıkartıyordu.

Kullanıcı Arayüzü
Hata Düzeltmeleri ve Geliştirmeler
- Azmin Zaferi kullanıcı yüzü animasyonu, dirilmenin açık olduğu sınırlı süreli modlarda tüm oyuncular için gözüküyordu.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!