Fortnite 9.30 3. İçerik Güncellemesi

0 Yorum · 64 Görüntüleme

Fortnite: Battle Royale'in üçüncü 9.30 içerik güncellemesi artık tüm platformlarda yayında ve oyunun Creative modu için daha fazla içerikle birlikte yeni Hava Saldırısı öğesini de ekliyor.


Fortnite 9.30 Güncelleme #3

Fortnite 9.30 Güncelleme #3

Fortnite'ın 14 Days of Summer etkinliği sona eriyor, ancak popüler battle royale nişancısı için yeni bir içerik geldi. Oyunun 9.30 yamasının üçüncü içerik güncellemesi şimdi PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda yayında. Bununla birlikte, geçen haftaki güncelleme gibi, bu da çok küçük bir tane. Battle Royale moduna yeni bir silah, Fortnite Creative ve Save the World'a bir kaç içerik ekliyor.

Bu haftanın Battle Royale ilavesi, diğer oyunculara füze dolu bir çağrı yapacak olan Efsanevi seviye atılabilir yeni bir ürün olan Hava Saldırısı'dır. Hava Saldırısı, yer ganimetlerinde, sandıklarda, mühimmat desteklerinde, otomatlarda ve lamalarda bulunabilir ve bir seferde en fazla iki tane taşınabilir. Fırlatıldığında, gökten 20 füze toplayacak ve her biri oyunculara 75, yapılara 200 hasar verecek ve onu oldukça güçlü bir madde haline getirecek.

14 Days of Summer günlük LTM'leri sona ermiş olabilir, ancak bu hafta rotasyonda oynayabileceğiniz altı farklı sınırlı süreli mod olacaktır. Her bir mod hakkında daha fazla bilgiyi resmi Fortnite web sitesinde buradan okuyabilirsiniz.

Bu arada Fortnite'ın Creative modu, dört yeni galeri daha alırken, Save the World yeni bir Savaş Oyunları simülasyonu; Çifte Bela ekliyor. Atom Ayırıcı 9000, bu hafta oyun içi mağazada da satışa sunulacak. Aşağıdaki üçüncü 9.30 içerik güncellemesi için Battle Royale yama notlarını bulabilirsiniz.

Fortnite 9.30 3. İçerik Güncellemesi Yama Notları

Battle Royale

Silahlar ve Eşyalar
- Hava Saldırısı
- - Bomba tenekesini attığınızda renkli bir duman çıkacak ve gökten bombalar yağmaya başlayacak.
- - Teneke duman çıkarmayı kestikten kısa bir süre sonra bombalar düşer.
- - Bombalar, duman tenekesinin yaklaşık 120 metre üzerinde ortaya çıkar.
- - Fırlatılan nesnenin etrafındaki dokuz metre yarıçaplı alanda rastgele noktalara bombalar düşmeye başlar.
- - Toplamda 20 bomba düşer.
- - Her bir bombanın 3,5 metrelik bir etki yarıçapı vardır.
- - Her bir bomba oyunculara 75, yapılara 200 hasar verir.
- - Yer ganimetlerinde, sandıklarda, mühimmat desteklerinde, otomatlarda ve lamalarda bulunabilir.
- - Tek tek düşer.
- - Azami yığın sayısı ikidir.
- - Efsanevi nadirliktedir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!