Fortnite Dev Yüzleri Nerede Bulunur?

Yorum · 0 Görüntüleme

Fortnite Sezon 8, Hafta 1 challenges şimdi aktif. Bunlar arasında zor olacak bir çift var, çünkü öncelikle Sezon 8'in dünya etkinliği haritada önemli değişiklikler yaptı ve yeni alanlar tanıttı. Biri haritanın etrafına gizlenmiş üç dev yüzü ziyaret etmeyi içerir. İşte onları nerede bulacağınız.


Fortnite Dev Yüzleri

Fortnite Dev Yüzleri

Fortnite Sezon 8, Hafta 1 challenges şimdi aktif. Bunlar arasında zor olacak bir çift var, çünkü öncelikle Fortnite Sezon 8'in dünya etkinliği haritada önemli değişiklikler yaptı ve yeni alanlar tanıttı. Bu zorlu görevlerden ilki herkese açıktır ve oyunculardan yeni Korsan Kamplarını ziyaret etmelerini ister. Ancak diğeri, bir Battle Pass için ödeme yapanlara münhasırdır ve haritanın etrafına gizlenmiş üç dev yüzü ziyaret etmeyi içerir. İşte onları nerede bulacağınız.

Özellikle, bu dev yüzler çölde, ormanda ve karda bulunabilir. Şimdi, bunlara karşılık gelen haritanın alanları, Fortnite adasının ayrı biyomlara ayrıldığı göz önüne alındığında oldukça açık. Bununla birlikte, bu konumların her biri oldukça büyüktür, bu yüzden amaçsızca onları aramaya başlayabilirsiniz. Ama sizin için tam olarak nereye gideceğinizi gösteren bir harita hazırladık. Haritaya göz atın. Oraya vardığınızda özel bir şey yapmanız gerekmediğini unutmayın; sadece kısa bir an için ona şaşkınlıkla bakın ve sonra devam edin.

Fortnite Çöl, Orman ve Kardaki Dev Yüzü Yerleri

 - Sunny Steps'in Doğusu
 - Paradise Palms'ın Güneyi
 - Happy Hamlet'in Güneydoğusu

Daha önce görmediyseniz, Fortnite 8.0 güncellemesinin tam yama notlarını buradan okuduğunuzdan emin olun. Bu, eklenen yeni silahlar ve kaldırılanlarla ilgili ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahiptir. Ayrıca, skinlerin ve diğer kozmetik ürünlerinin kilidini nasıl açacağınız konusunda biraz daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa, bir Battle Pass konumuz var. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!