Fortnite Hesap Birleştirme Nasıl Yapılır?

Yorum · 217 Görüntüleme

Fortnite, konsol hesaplarınızı nasıl birleştirebilirsiniz? Epic, tüm Fortnite konsol hesaplarınızı bir Epic Hesabına nasıl bağlayacağınızı açıkladı.


Fortnite Hesap Birleştirme

Fortnite Hesap Birleştirme

Sony, aylarca Fortnite'ta çapraz oyuna izin vermemişti. Ancak şirket nihayet popüler battle royale oyunu için "genişletilmiş çapraz oyunama" başlatmıştı. Ve böylelikle oyuncular birden fazla Fortnite hesabına sahip olmuşlardı. Farklı konsollarda oynamak için zaten çok sayıda Fortnite hesabı oluşturduysanız, Epic artık tüm konsollarınızı tek bir Epic Hesabına bağlamanızı sağlayan bir araç ortaya koydu.

Şimdi bu Fortnite hesap birleştirme aracı yayınladığında mevcut tüm ilerlemenizi/satın alımlarınızı tek bir hesapta birleştirebilirsiniz. Hesapları bağlamadan önce, ilk olarak hangi platformun Birincil konsolunuz ve hangisinin İkincil'in olacağına karar vermeniz gerekir. Epic, hesap birleştirme aracı başlatılıncaya kadar İkincil konsolunuzun satın alımlarına erişemeyeceğiniz için, birincil olarak en çok değer verdiğiniz/satın alma işlemiyle platformu kullanmanızı önerir.

Birincil konsol ve İkincil bir tane belirledikten sonra, onları birleştirmek için Epic'in web sitesinde belirtilen adımları izlemeniz gerekir. Konsol hesaplarınızın her ikisinin de bir Epic Account Association olması gerekir; ikisinden biri olmazsa, bir tane oluşturmanız gerekir. Bu adımın sonunda, her konsol için birer tane olmak üzere iki ayrı Epic Hesabınız olmalıdır. Ayrıca her hesap için farklı bir e-posta adresi kullanmanız gerekecektir.

Bu yapıldıktan sonra, İkincil konsolunuzun bağlantısını kaldırmanız gerekir. İkincil konsol hesabınızla Epic'in web sitesine giriş yapın, Hesap açılır menüsüne tıklayın, ardından Bağlı Hesaplar'a tıklayın ve Bağlantıyı Kes seçeneğini seçin. Ancak ikincil konsol hesabınızın giriş bilgilerini sakladığınızdan emin olun.

Unlink'i tıkladığınızda, Birincil konsol hesabınızla tekrar giriş yapın, Hesap açılır menüsünü tıklayın ve ardından İkincil konsolunuzda Bağlan'ı tıklayın. İstendiğinde bu konsola giriş yapın; Birincil ve İkincil konsol hesaplarınız birbirine bağlanacaktır. İşlemin nasıl tamamlanacağı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!