Fortnite John Wick Skin ve Challenges

Fortnite Sezon 9 daha yeni başladı, ancak veri madencileri oyunun en son yapısının her detayını kazmaya çalışırken çok ilginç bir şeyle karşılaşmış gibi görünüyorlar. Daha öncede bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı: John Wick.


Fortnite John Wick Geçit Etkinliği Geliyor

Fortnite John Wick Geçit Etkinliği Geliyor

Fortnite Sezon 9 daha yeni başladı, ancak veri madencileri oyunun en son yapısının her detayını kazmaya çalışırken çok ilginç bir şeyle karşılaşmış gibi görünüyorlar. Daha öncede bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı: John Wick. Bu seferki Fortnite sızıntısı Hypex'ten geldi. Resmi John Wick skinleri ve challenges görevleri gibi görünen resimleri Twitter'da paylaştı. Bu da yaklaşmakta olan lisanslı John Wick: Parabellum-Fortnite geçit etkinliği ihtimaline işaret ediyor gibi görünüyor.

Görüntüler Fortnite skinleri için, önceki Reaper skininden daha fazla bulunan Keanu Reeves'in göze çarpan görünümü, neo-noir suikastçı kıyafeti ile eşleşecek şekilde eşi görülmemiş bir ayrıntı seviyesi gösteriyor. Bununla birlikte görüntüdeki Back Bling, The Continental bankasının filmlerdeki cezai para biriminden esinlenerek, Fortnite’ın soyut estetiğine daha çok uyuyor.

İlginç biçimde Hypex ayrıca Halle Berry’nin karakterinin üçüncü John Wick filminde giydiği ile uyuşan, belki de oynanabilir bir karakterin veya kostüm skininin gelebileceğini gösteren bir kıyafet skini ortaya çıkardı.

Bu sızıntılar, bir kod satırında bulunan yeni bir Fortnite Sezon 9 skin setiyle ilgili olarak, üretken madenci Lucas7yoshi'nin geçen hafta Twitter'daki gönderilerini takip ediyor. "AssassinSuit" olarak adlandırılan kozmetik seti ve "John Wick" adı şimdi doğrulanmış gibi görünüyor.

Aynı zamanda başka bir veri madencisi olan FortTory, Wick’s Bounty adlı Sınırlı Süreli Moduyla ilgili bir takım challenges görevleri ortaya koydu. Challenges, oyuncuların moddaki maçları oynamasını (ve kazanmasını), bazı silahlarla hasar vermesini ve Gold para toplamasını istiyor. Ayrıntılar artık daha net bir şekilde ortaya çıkıyor. Hypex’in sızıntısına göre, modun oyuncuların düşmanları öldürerek Continental para kazanmalarını gerektireceği düşünülüyor.

Yeni bir geçit etkinliği hoş bir sürpriz olsa da, tamamen beklenmedik bir durum değil. En yeni iki Avengers filmi, kendi Thanos temalı Fortnite geçit etkinliklerini ortaya çıkardı ve John Wick 3 bu hafta sonra sinemaya geliyor. Bu da John Wick geçiti için iyi bir zaman gibi gözüküyor. Ve tabii ki, Fortnite Sezon 3 Battle Pass'ın ikonik aksiyon karakterine çok benzeyen bir skine sahip olduğunu unutmayalım.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!