Sezon X challenges görevlerinin yeni bir grubu şimdi Fortnite: Battle Royale'de aktif. İşte bu hafta Battle Stars'ı toplamak ve ödüllerin kilidini açmak için yapmanız gerekenler.

Fortnite Spray and Pray Challenges

Fortnite Spray and Pray Challenges

Fortnite: Battle Royale, Sezon X'un ikinci haftasına girdi ve Battle Pass sahiplerinin tamamlaması için yeni bir takım challenges görevleri yayınladı. En son görevlere Spray and Pray denir ve adından da anlaşılacağı gibi, görevlerin çoğu spreyleri bulma veya haritanın etrafına belirli nesneleri boyama etrafında döner.

Battle Pass sahiplerine bir hafta boyunca tüm challenges görevleri aynı anda erişebilmelerini sağlayan geçmiş sezonların aksine, bu Spray and Pray challenges görevlerinden sadece üçü başlangıçta mevcut olacak ve bunları tamamladığınızda ilave görevler açılacak. İlki, SMG'ler ile rakiplere zarar vermenizi ister; ikincisi, bir fıskiye, bir hurdalık vinci ve bir otomat makinesini boyamanızdır; üçüncüsü ise üç farklı benzin istasyonunu boyamanızdır.

Belirtildiği gibi, Spray and Pray challenges görevlerine erişmek için bir Battle Pass'a sahip olmanız gerekir. Geçtiğimiz sezonlar tüm oyunculara her hafta tamamlamaları gereken bir dizi görev vermesine rağmen, Sezon X pass'a sahip olanlara challenges sunuyor, bu yüzden sezondan en iyi şekilde yararlanmayı umuyorsanız bir tane satın almanız gerekecek.

Fortnite Sezon X, Hafta 2 Spray and Pray Challenges

 - SMG'lerle rakiplere hasar verin (500) - 10 Battle Stars
 - Fıskiye, Hurdalık Vinci ve Otomat boyayın - 10 Battle Stars
 - Farklı Benzin İstasyonları boyayın (3) - 10 Battle Stars

Size yardımcı olması için bu görevleri nasıl tamamlayacağınız ile ilgili aşağıdaki bağlantıları kullanarak diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Fortnite Benzin İstasyonları Nerede Bulunur?

Fortnite Fıskiye, Hurdalık Vinci ve Otomat Nerede Bulunur?

Fortnite Kayıp Spreyler Nerede Bulunur?

Facebook Yorumları