Fortnite Sezon 8 ne zaman bitiyor? Yedi Fortnite denizine 8. sezonun korsanlarıyla birlikte yelken açtık, ama şimdiden daha sonra ne olacağını merakla beklemeye başladık.

Fortnite Sezon 9

Fortnite Sezon 9

Peki Fortnite Sezon 9 çıkış tarihi ne zaman? Kesin tarih ne olursa olsun, kesinlikle çok uzak değil. Hatta Fortnite hayranlarının gözünden tamamen yeni bir Fortnite sezonuna tekrar heyecanlanmaya başlamak için yeterince yakın. Her zaman olduğu gibi, haftalık challenges görevleri için uğraşıyoruz.

Fakat şimdi, Epic Games’in Fortnite Sezon 9'un bir parçası olarak dünyayı fetheden battle royale oyununun bir sonraki adımını görmekte biraz zorlanıyoruz. Epic genelde haritaya bazı değişiklikler yapmaya başlar ve ardında fan teorileri gelir.

Siz de Fortnite Sezon 9 haritası değişimleri ve gelecekteki Battle Pass'ın nasıl görüneceği ile ilgili olarak görmeyi bekleyebileceğiniz şeyleri, varsa teorilerinizi ve düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. Daha fazla kozmetik ürüne erişme ve yenilenen savaş alanlarına kısa bir bakış, yeni bir sezonun en heyecan verici kısımları olduğu için doğal olarak epey merak uyandırır.

Fortnite Sezon 9 Yayın Tarihi

Diğer tüm şeylerle eşit olduğu düşünüldüğünde, Fortnite Sezon 9'un Hafta 10  challenges görevlerinden sonra gelmesini bekleyebilirsiniz. Bu hesap göz önüne alındığında başka bir deyişle, Fortnite Sezon 9 çıkış tarihi 9 Mayıs 2019 olacaktır.

Tabii ki, her zaman olduğu kadar basit değildir. Yeni güncellemenin sorunsuz bir şekilde uygulandığı sezonlar olmuştur. Ancak diğer durumlarda bazen ertelenmiştir. Bu, çoğu zaman yeni challenges görevlerinin yayılması ve herkesin Battle Pass süresi dolmadan tüm güzel ganimetleri alabilmelerini sağlamak için geçici bir XP artışı ile birlikte gelir. Son challenges haftalarına kadar, Fortnite Sezon 8'in bitiş tarihinin tam olarak ne zaman olacağını bilemeyeceğiz.

Facebook Yorumları