Fortnite Stranger Things Portalları Tarafından İstila Edildi

0 Yorum · 70 Görüntüleme

Popüler Netflix serisinden portallar, Stranger Things Sezon 3'ün lansmanı için tam zamanında Fortnite: Battle Royale'de görünmeye başladı.


Fortnite Stranger Things

Fortnite Stranger Things

Fortnite'a başka bir geçit etkinliği geliyor. Oyunun ikinci 9.30 içerik güncellemesinin ardından, Netflix'in popüler Stranger Things serisinin portalları, serinin üçüncü sezonunun lansmanı için uygun bir zamanda oyunda görünmeye başladı.

Şu anda oyunda çok sayıda portal var ve bunlar, 9. Sezonun başlangıcında oyuna sunulan yeni alanlardan biri olan Mega Mall'ın içinde bulunabilir. Portalların amacının ne olduğu belli değil. Şu anda, içeri girerseniz sizi alışveriş merkezinin diğer bölgelerine ışınlayacaklar. Ama oyuna daha fazla Stranger Things içeriğinin geleceğini işaret ediyor olabilir. Netflix daha önce, 3. Sezon'un açılışında Fortnite/Stranger Things işbirliği olacağını ima etmişti. Bu yüzden bu sadece başlangıç olabilir.

Bu tabii Fortnite'da gerçekleşen ilk geçit değil. Epic daha önce gişe rekorları kıran filmle işbirliğine girmişti. Fortnite, oyuncuların Avengers'ın ikonik silahlarından bazılarını kullanmalarına izin veren bir Avengers: Endgame geçit etkinliğine ev sahipliği yaptı. Daha sonra, oyun John Wick 3'ün gösterime girmesi ile aynı zamana denk gelen bir John Wick geçit etkinliği düzenledi.

Fortnite halen 14 Days of Summer etkinliğinin ortasında. 16 Temmuz'a kadar, yeni challenges görevlerini tamamlamanız ve bazı yaz temalı ödüllerin kilidini açmanız mümkün olacak. Toplamda 14 challenge olacak ve hepsini etkinliğin sonunda temizlemeyi başarırsanız, Smoothie back bling'in kilidini açacaksınız.

Fortnite Stranger Things Portalları

Fortnite Stranger Things Portalları
Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!