Forza Street Sistem Gereksinimleri

Yorum · 76 Görüntüleme

Forza Street aslında Microsoft'un Miami Street'i yeniden markalaştırmasıdır ve üst düzey donanıma sahip olmayanları hedefler. Bir çok kişinin oynayabileceği makul sistem gereksinimleri ister.


Forza Street

Forza Street

Forza Street aslında Microsoft'un Miami Street'i yeniden markalaştırmasıdır ve üst düzey donanıma sahip olmayanları hedefler. Böylece Forza 7'ye giriş yaparsınız. Street, ana Forza oyunlarının kapsamına sahip olmamakla birlikte, geliştirilmiş kontrollere sahiptir ve efsanevi arabaları toplayıp ödül kazanmayı hedeflerken süper hızlı, bir dakikalık yarışlara katılmanıza olanak tanır.

Microsoft Turn 10 Studios, Forza Street'i nerede olursanız olun yarışa girmeyi kolaylaştırmak için basitleştirilmiş, zamanlamaya dayalı kontrollerle tasarladı. Hızlandırmak ve frene basmak için bir butona basılı tutmanız gerekir. Yükseltmeleri kazandıktan sonra etkinleştirmek için ikinci bir butona dokunabilirsiniz. Bu sistem, kesinlikle karmaşık değildir.

Hayallerinizdeki araba koleksiyonunu kazanmak için ultimate sokak yarışına girin. Bir etkinlik seçin, dizilişinizi ayarlayın ve şöhret için yarışın. Klasik muscle arabalardan modern spor ve retro süper arabalara kadar efsanevi arabaları toplamak için yarışın. Garajınızı bir ganimet kasasına dönüştürün.

Forza Street Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 14393.0 veya daha üstü (64-bit)
 - Bellek: 4 GB RAM
 - DirectX: Sürüm 11
 - Depolama: 4 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 14393.0 veya daha üstü (64-bit)
 - Bellek: 4 GB RAM
 - Ekran Kartı: 2 GB VRAM
 - DirectX: Sürüm 11
 - Depolama: 4 GB


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!