Gamescom'da Yeni Cyberpunk 2077 Oynanış Videosu Açıklandı

0 Yorum · 50 Görüntüleme

CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077'si kuşkusuz, 16 Nisan 2020'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da piyasaya sürülmesini beklediğimiz oyun.Şimdi oynanış videosu ile ilgili bir tanıtım yayınlandı.


Cyberpunk 2077 Oynanış Videosu Tanıtımı

Cyberpunk 2077 Oynanış Videosu Tanıtımı

CD Projekt Red'in Cyberpunk 2077'si kuşkusuz, 16 Nisan 2020'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da piyasaya sürülmesini beklediğimiz oyun. Gamescom 2019 devam ederken, Nvidia'dan yepyeni bir oyun fragmanı da dahil olmak üzere bir miktar Cyberpunk haberi geldi.

Nvidia, yeni bir oyun demosundan bazı görüntülerin "gizli bir zirvesi" olarak nitelendirilen tanıtım fragmanını tweetledi. Sadece 40 saniyelik kısa bir video, ancak Cyberpunk'un Night City'sinin genişliğini sergileyen inanılmaz derecede tatlı. Korsanlık, motor sürmek, savaşmak ve bol miktarda neon ile boğulmuş sibernetik var. Bu videonun PAX West sırasında piyasaya sürülmesi beklenen aynı oyun demosundan olup olmadığı belli değil ve CD Projekt Red bu videonun ne zaman yayınlanacağını henüz belirlemedi.

Nvidia ayrıca, şirketin en yeni RTX hattı ve en yeni GeForce GTX hattı gibi birkaç ekran kartı tarafından desteklenen ve PC'ye özgü bir özellik olan Cyberpunk 2077'nin ışın izlemeli ekran görüntülerini tweetledi.

Google, Stadia Connect sunumunu Gamescom'un başlangıcında düzenledi; burada şirketin yaklaşmakta olan birinci şahıs RPG'nin Google Stadia'da olacağını duyurdu. Çıkış tarihi belirtilmedi, ancak Cyberpunk 2077 bulut oyun platformu için "yakında geliyor" diyebiliriz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!