Gerçekçi Hırsızlık Oyunu Thief Simulator İndir

Yorum · 1006 Görüntüleme

Bu gerçekçi hırsızlık oyununda, tost makinesi çalabilir, yatak altına saklanabilir ve tuvaletleri parçalayabilirsiniz. Thief Simulator, gizli aksiyon oyunları, macera oyunları ve simülatörlerin unsurlarını birleştirir.


Thief Simulator

Thief Simulator

Thief Simulator, gizli aksiyon oyunları, macera oyunları ve simülatörlerin unsurlarını birleştirir. Oyuncu bir hırsız rolünü üstlenir ve onların "işi", değerli yerlerden değerli eşyalarını çalmaktır.

Anlaşılacağı üzere oyunun kahramanı, evlere giren ve değerli eşyaları çalan bir hırsızdır. Oyuncunun rolü, onları "kariyerleri" aracılığıyla öyle bir şekilde, asla yakalanmamalarını sağlamaktır.

Thief Simulator birinci şahıs bakış açısıyla oynanır. Oyuncu çeşitli yerlerden çalar; bu işleri yaparken oyuncunun hedefi mümkün olduğunca çok değerli eşya çalmaktır. Karaborsada çalınan malların satılmasından sonra elde edilen para, daha fazla görevi başarıyla yerine getirmeyi kolaylaştıran uzman araçlar için harcanabilir.

Her bir iş bir keşif dönemi ile başlar. Örneğin; oyuncu, bir posta kutusuna gizlenmiş bir kamera aracılığıyla yeri dikkatlice gözlemler. Böyle bir durumda oyuncu sadece, mahalle sakinlerinin günlük rutini hakkında bilgi sahibi olmakla kalmaz, aynı zamanda alarm sistemleri ile ilgili bilgi toplar ya da arka bahçenin etrafından dolaşan bir köpekten kurtulma yollarını arar. Oyuncu planlamayı bitirdiğinde, harekete geçebilir. İçeride ise, esas olarak, oyuncu karakter tarafından taşınan sırt çantasının kontrollü olduğunu hatırlanmalıdır. Sonuç olarak, oyuncu bazen alması gereken eşyalar ve hangi şeylerin yerinde bırakılması gerektiği konusunda zor seçimler yapmak zorunda kalır. Oyundaki araçlar deneyimleri çeşitlendirmektedir. Oyuncu değerli öğeleri takip edebilen ve ne kadar değerli olduklarını tahmin edebilen bir tarama cihazı kullanmaktadır. Ancak, bu ikinci aracın kullanımı kesinlikle sınırlıdır, oyuncu bir görev sırasında sadece birkaç kez kullanabilir.

Oyunda zaman kavramı vardır. Bu da işleri daha karmaşık hale getirir. Ayrıca, güvenlik adına tüm olası hazırlıkları yapmış olsa bile, yakalanma riski hala yüksek olabilir. Zira her zaman ev sahibinin eve erken geldiğini veya iyi gizlenmiş bir kamera bulunabileceğini tahmin edemez.

Bütün bunlar kendi evini tasarlama fırsatı ile tamamlanmaktadır. Bunun için oyuncu oyun içi bir editör kullanır; kişinin yeri çeşitli güvenlik sistemleriyle zenginleştirilebilir. Bu şekilde inşa edilen kale, başka bir oyuncuya soydurularak bir teste tabi tutulabilir.

Thief Simulator oynamak için sistem gereksinimlerinizin yeterli olup olmadığını öğrenmek için Thief Simulator Sistem Gereksinimleri konumuza göz atabilirsiniz. Oyunu hemen indirip oynamak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Thief Simulator İndir

Hırsızlık Oyunu

Hırsızlık Oyunu

Thief Simulator Oyna

Thief Simulator Oyna

Hırsızlık Simülatörü

Hırsızlık Simülatörü
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!