Gerçekçi Vahşi Batı Oyunu RDR 2 İndir (Red Dead Redemption 2 İndir)

0 Yorum · 509 Görüntüleme

Red Dead Redemption 2'nin inanılmaz yüksek beklentilerle karşı karşıya olduğunu söylemek doğru olur. Tüm bu beklentiler karşılık buldu. Oyun GTA serisini geliştiren Rockstar Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır. Red Dead Redemption 2 dünyasının kapsamı ve detayı neredeyse karşı konulamazdır.


RDR 2 (Red Dead Redemption 2)

RDR 2 (Red Dead Redemption 2)

Red Dead Redemption 2'nin inanılmaz yüksek beklentilerle karşı karşıya olduğunu söylemek doğru olur. Hayranlar için, orijinal Red Dead Redemption'ı nasıl takip edileceği meselesi vardı. Tüm bu beklentiler karşılık buldu. Oyun GTA serisini geliştiren Rockstar Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştır.

Red Dead Redemption 2'ye ilk başladığınızda, dünyasının kapsamı ve detayı neredeyse karşı konulamazdır. Seriye katılan bir dizi eğitim görevinde, balıkçılık, at yetiştirme, soygun, avcılık ve daha fazla soygunun yanı sıra kişisel bakım ve yemeye ihtiyaç duyduğunuz çeşitli kovboy faaliyetleri ile sizlere sunuluyor. Hikaye görevlerini tamamen kendi seçiminizi takip etmekten vazgeçmek çok kolay. Bu da kaçınılmaz olarak sizi bir başka rastgele faaliyete veya yolun kenarında bir tesadüf karşılaşmasına götürür. Seçimleriniz sonsuz görünüyor, dünya imkansız büyüklükte ve atın üzerinde gezinme özgürlüğü görmezden gelmek için çok cazip.

Daha da etkileyici olan şey, dünyanın size nasıl tepki gösterdiği. Örneğin, bardaki ölümcül dövüşe katılmak, sadece kendi onur seviyenizi riske atmaz. Kasaba halkı bunun için sizi hatırlayacak ve çok popüler olmayacaksınız. Pahalı bir at, yoldan geçerken övgüler alır. Dünya hem suçlular hem de dürüst vatandaşlar tarafından yaşamın olduğu hem fantastik hem de sıradan bir şeydir. Bir seri katilin kaçışını keşfetmekten ya da bir treni soymaktan daha fazlası, sokaktaki rastgele bir kişiden neşeli bir tebrik almak sizi dünyaya çekiyor.

Oyunun resmi açıklaması şöyle diyor; "Amerika, 1899. Vahşi Batı döneminin sonu başladı. Vahşi Batı'nın Blackwater kasabasında bir soygunun yanlış bir şekilde gitmesinden sonra, Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçmak zorunda kalıyor. Federal ajanlar ve ulustaki en iyi ödül avcıları, topyekün peşlerindedir. Çetenin hayatta kalması için Amerika'nın engebeli yüreğindeki yollarında soymalı, çalmalı ve savaşmalıdırlar. Derinleşen iç bölünmeler çeteyi parçalamakla tehdit ettiği için, Arthur kendi idealleri ile onu yaratan çete bağlılığı arasında bir seçim yapmalıdır."

RDR 2'yi aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz. Ayrıca oyunu nasıl oynayacağınız ile ilgili bilgiler için RDR 2 rehberimize bakabilirsiniz.

RDR 2 İndir (PC)
RDR 2 İndir (PS4)
RDR 2 İndir (Xbox One)

Red Dead Redemption 2 Rehberi

 - Oyunda nasıl balık avlayacağınızı merak ediyorsanız RDR 2 Balık Nasıl Tutulur konumuza bakın.
 - Ayrıca diğer hayvanları nerede bulup nasıl avlanacağınız ile ilgili bilgi için Red Dead Redemption 2 Efsanevi Hayvanlar konumuzu okuyun.
 - Red Dead Redemption 2'de para nasıl kazanılır, sorusunun yanıtını merak ediyorsanız RDR 2 Para Kazanma konumuza göz atın.
 - Aynı zamanda bu hayvanların postları ile hangi kıyafetleri alabileceğiniz ve bu kıyafetleri nerede bulabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için RDR 2 Kıyafetler konumuza bakın.
 - Oyundaki silahlar için Red Dead Redemption 2 Silahlar ve gizli olan silahların nerelerde olduğunu öğrenmek için Red Dead Redemption 2 Gizli Silahlar konularımıza göz atabilirsiniz.
 - Oyunda farklı rollerde oynamak istiyorsanız, RDR 2 Roleplay Karakterleri konumuza bakabilirsiniz.
 - Nasıl avcılık yapacağınız ile ilgili bilgi istiyorsanız RDR 2 Avcılık konumuzu inceleyebilirsiniz.
 - Oyunda saklı olan ilginç şeyleri merak ediyorsanız Red Dead Redemption 2'nin Gizemleri konumuzu okuyabilirsiniz.
 - Oyunun online multiplayer modu Red Dead Online hakkında ipuçları için Red Dead Online Bilmeniz Gerekenler konumuza göz atabilirsiniz.
 - Ayrıca biraz daha fazla eğlenmek istiyorsanız oyunun hile kodlarını bulabileceğiniz Red Dead Redemption 2 Hileleri konumuzu inceleyebilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!