GTA 5 ATM'lerdeki İnsanları Soyma

Yorum · 540 Görüntüleme

Grand Theft Auto 5'te biraz para kazanmak için yapabileceğiniz çok hızlı suçlardan biri, insanları ATM'lerde soymaktır. Peki ama bunu nasıl yapacaksınız? Sizler için GTA 5 ATM'lerdeki insanları soymanın nasıl olacağını bir kaç adımda derledik. Bir göz atın.


GTA 5 ATM'lerdeki İnsanlar Nasıl Soyulur?

GTA 5 ATM'lerdeki İnsanlar Nasıl Soyulur?

Grand Theft Auto 5'te biraz para kazanmak için yapabileceğiniz çok hızlı suçlardan biri, insanları ATM'lerde soymaktır. Bu küçük suç, normalde soyduğunuz yayalardan aldığınız her zamanki 10 - 20 doların aksine, size 30- 120 dolar arasında bir miktar kazandıracak. Bir ATM'yi doğrudan soyamazsınız. Ancak, bir ATM'yi kullandıktan sonra yayalar soyulabilir. Bu onlarca yerden yüzlerce dolara kadar kazanmanızı sağlar. Bu yazımızda GTA 5'de bir ATM kullandıktan sonra yayaları nasıl soymanız gerektiğine değineceğiz.

Adım 1: ATM bulun

Adım 1: ATM bulun

Haritanın her yerine dağılmış çok sayıda ATM var. ATM'leri genellikle bankaların, benzin istasyonlarının, marketlerin ve diğer ticari kuruluşların yakınında bulabilirsiniz. Bazı ATM'ler, Los Santos'un batısındaki Pacific Bluffs'daki Xero Benzin İstasyonunda bulunmaktadır. Los Angeles'ın merkezindeki Little Seoul'da bir bankanın yanında ve Banham Kanyonu'ndaki Fleeca Bank'ta da bir tane var.

Adım 2: Bir kişinin kullanmasını bekleyin

Adım 2: Bir kişinin kullanmasını bekleyin

Bir ATM bulduğunuzda, bir yaya dolaşıp ATM'yi kullanana kadar birkaç dakika bekleyin. ATM'yi kullanırken yayalara saldırmayın. Tamamlanana kadar bekleyin.
 - ATM'ye çok yakın durursanız, endişelenebilir ve ATM'den ayrılabilir. O zaman parayı alamazsınız.

Adım 3: Yayayı takip edin

Adım 3: Yayayı takip edin

Yaya, ATM'yi kullandığında, hızlıca arkalarına geçin ve gözetlemeye başlayın. Artık herhangi bir tanık görmeyene kadar ya da en azından etrafta sizi tutuklayacak polis olmayana kadar yayayı gözetleyin.

Adım 4: Yayayı etkisiz hale getirin

Adım 4: Yayayı etkisiz hale getirin

Her şey güvenli olduğunda, ATM'yi kullanan yayayı indirin. Onları vurabilir ya da onları dövebilirsiniz.

Adım 5: Parayı toplayın

Hedef düştükten sonra, ATM'den çektikleri parayı düşeceklerdir. Toplamak için sadece nakit üzerine yürüyün.

Adım 6: Bölgeden uzaklaşın

Adım 6: Bölgeden uzaklaşın

Ambulanslar ve polisler, yayayı öldürdükten kısa bir süre sonra olay yerine gelecekler. Aracınızın içine geri dönün ve yakalanmamak için bölgeden hızla çıkın. Daha sonra bir sonraki ATM'nize gidebilir ve soygununuzu tekrar yapabilirsiniz. Herhangi bir şahit varsa, istediğiniz seviyeye ulaşana kadar polislerden gizlenmeniz gerekecektir.

GTA 5 ile ilgili başka şeyler arıyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak konularımızı inceleyebilirsiniz.

GTA 5 Araçları

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Hileleri

GTA 5 Para Kazanma

En İyi GTA 5 Modları

Gerçekçilik için En İyi GTA 5 Modları

GTA 5 İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!