GTA 5 NaturalVision Evolved Modunun İlk Fragmanı Yayınlandı

0 Yorum · 313 Görüntüleme

Mod yapımcısı Razed, GTA V yapılmış görsellik modunun başka bir versiyonu olan NaturalVision Evolved'i sundu. Proje üzerinde çalışmalar hala devam ediyor, ancak sanatçı görsellerin karşılaştırması için bir fragman yayınladı.


Son birkaç yıldır Grand Theft Auto V'un görünümünü iyileştirmek için uğraşıyorsanız, muhtemelen NaturalVision'ı biliyorsunuzdur. İlk versiyondan sonra daha da geliştirilmiş ve hatta Remastered sürümüne sahip olan, yüksek beğeni toplayan bir mod. Razed adlı mod yapımcısı NaturalVision Evolved modunun başka bir versiyonunu sundu.

Şimdilik modun ilk sürümü sadece Patreon'dan ayda en az 10$ ile destekleyenler için kullanılabilir. Bununla birlikte sanatçı ayrıca tüm yenilikleri sunan ve modu GTA V'nin görsellerinin standart versiyonu ile karşılaştıran bir fragman yayınladı. Aşağıda bahsi geçen videoyu paylaştık. Bu sizin için yeterli değilse, modu deneyen kişilerin videolarını da bulabilirsiniz. Razed'in kendisi Flickr'da birkaç ekran görüntüsü de yayınladı.

Fragman

Önceki versiyonlarda olduğu gibi, sanatçı çevre ve hava etkilerinin görünümünü iyileştirmeye odaklandı. Yeni bina modelleri, yüksek kaliteli çevre dokuları, ortam renkleri vb. yenilikler içeriyor. Mod ayrıca ışın izleme yardımıyla aydınlatma gerçekçiliğini iyileştirmek için SSRTGI (Screen-Space Ray Traced Global Illumination) kullanıyor. Ayrıca Razed, yansımaların görünümünü de iyileştirmiş.

NaturalVision Evolved'in ne zaman halka açılacağını henüz bilmiyoruz. Ancak bu değişikliklerin sanatçı için ne kadar zaman aldığını ve ne kadar emek harcandığını biliyoruz. (Remastered sürümü 1200 saatin üzerinde bir çalışmanın sonucuydu). Razed, mod tamamlandığı zaman modu GTA5-Mods'tan indirmenin mümkün olacağından bahsetti. Şimdilik sabırlı olmalısınız ve henüz oyunu almadıysanız, Epic Games Store’dan oyunu ücretsiz alabilirsiniz. Koleksiyonunuza GTA V’i eklemeyle ilgili herhangi bir sorun olması durumunda, diğer kullanıcılar tarafından hazırlanan çözümleri kontrol etmenizi öneririz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!