Güncelleme için Fortnite Sunucuları Çevrimdışı

Yorum · 57 Görüntüleme

Bir yeni güncelleme daha yolda. Epic'in devasa popüler battle royale oyunu Fortnite için sunucular, rutin bakım için kapatıldı. Twitter'da duyurulduğu gibi, geliştirici, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve iOS'ta yeni bir güncelleme gerçekleştiriyor.


Fortnite Sunucuları Çevrimdışı

Fortnite Sunucuları Çevrimdışı

Epic'in devasa popüler battle royale oyunu Fortnite için sunucular, rutin bakım için kapatıldı. Twitter'da duyurulduğu gibi, geliştirici, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve iOS'ta yeni bir güncelleme gerçekleştirirken, oyunu 7 Ağustos'ta erkenden çevrimdışı duruma getirdi. Oyunda neyin değiştiğini tam olarak görmek için Fortnite 5.20 yama notlarını okuyabilirsiniz.

Her zamanki gibi, Epic bunun süresinin ne kadar uzun sürmesi gerektiğini açıklamıyor, ancak tipik olarak çok uzun sürmüyor. Fortnite için bakım periyotları rutin olarak bir ila iki saat arasında çalışır, ancak güncellemeye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Bakım tamamlandığında, oyuncular Fortnite'ın v5.20 güncellemesini deneyebilir. Epic, bu haftaki oyunda yeni içeriklerin neler eklendiğini belirtmedi, ancak stüdyo oyuna düzenli olarak yeni silahlar tanıttı. Fortnite'ın önceki güncellemesi tartışmalı Güdümlü Füzeyi geri getirdi ve sınırlı süreli Fly Explosives modunu başlattı.

Ayrıca, alışveriş sepetlerinin ve ATK'ların yeni güncellemeyle birlikte geri dönüp dönmeyecekleri de görülecektir. Epic son zamanlarda, belirtilmemiş bir hata nedeniyle oyunun her iki oyun modundaki araçlarını devre dışı bırakmak zorunda kaldı. Bu özellikle sorunludur çünkü oyunun en son zorluklarından biri, ateş eden çemberler arasından atlamak, alışveriş sepetini veya ATK'yi sürdürebilmektir. Bu özellikle sorunludur çünkü oyunun en yeni zorluklarından biri, yanan çemberlerden atlamak, bir alışveriş arabasını veya ATK sürdürebilmesine bağlıdır. Bu görevi henüz tamamlamamış olan oyuncuların, araçlar yeniden etkinleştirilinceye kadar, şu anda bunun mümkün olmadığı anlamına gelir.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!