İşletmeler için En İyi Antivirüs

Yorum · 47 Görüntüleme

Şirketiniz için güvenliğiniz önemlidir. Bu konuda da en iyisini istersiniz. Güvenli iş özelliklerini barındıran hangi antivirüs programını seçmeli? Sizlere işiniz için en iyi antivirüs yazılımlarını derlemeye çalıştık. Bir göz atın.


En İyi İşletme Antivirüs Programları

En İyi İşletme Antivirüs Programları

Bu listedeki her yazılım, uzaktan yükleme ve merkezi yönetim gibi iş özellikleri için dikkatlice seçilmiştir. En iyi işletme antivirüs yazılımı, tehditlere karşı kurumsal düzeyde korumaya sahip olacaktır, ancak bu onların da çok paraya mal olması gerektiği anlamına gelmez. Kurulum başına fiyat bazen tavsiye edilen en iyi antivirüs paketlerinden bile daha ucuz olabilir. İşte en iyi işletme antivirüs programları listesi.

1. Kaspersky Endpoint Security Cloud

1. Kaspersky Endpoint Security Cloud

Windows PC'leri, dosya sunucularını, Android ve iOS cihazlarını korumaya hazır hale gelen küçük işletme ürünü. Paketin masaüstü tarafı her zamanki kalitede olan antivirüs, antispam, güvenlik duvarı ve daha fazlası gibi Kaspersky modüllerine sahiptir. Ama mobil güvenlik teknolojileri daha da etkileyicidir.

hemen satın almak yada ücretsiz sürümlerini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Avast Business Antivirus Pro

2. Avast Business Antivirus Pro

Size virüs koruması, Güvenlik Duvarı, e-posta koruması, istenmeyen posta önleme ve tam güvenlik için uygulamaları filtreleme yeteneği gibi çeşitli araçlar sağlayan mükemmel bir işletme antivirüs paketi. Avast Business Antivirus Pro (standart Avast Business Antivirus'ün tersine), sunucularınız için bir takım araçların yanı sıra Sharepoint ve Exchange korumasını da içerir.

3. Symantec Endpoint Protection

3. Symantec Endpoint Protection

Symantec'in ilk avantajı, en yeni keşfedilmemiş tehditleri bile tespit etmenin ve engellemenin etkili bir yolu olan şirketin ünlü Insight dosya teknolojisidir. Diğer koruma katmanları arasında virüs koruması, davranış izleme, izinsiz giriş koruması, güvenlik duvarı ve inatçı tehditleri ortadan kaldırmak ve sisteminizi onarmak için 'Power Eraser' bulunur.

4. Bitdefender GravityZone Business Security

4. Bitdefender GravityZone Business Security

Bu paket güvenilir korumada birinci önceliğe sahiptir. Bitdefender ürünleri, kötü amaçlı yazılım algılama, kaldırma, performans ve kullanılabilirlik açısından yüksek puan alan bağımsız test laboratuvarları tarafından sevilir. Kötü amaçlı yazılımdan koruma, güvenlik duvarı, web danışmanı, URL filtreleme gibi özelliklerin çoğu otomatik olarak çalışır. Ama ürünü kullanıcı eylemlerini kontrol etmek için de özelleştirebilirsiniz.

5. Avira Antivirus for Endpoint

5. Avira Antivirus for Endpoint

Bu Avira'nın ana küçük işletme ürünüdür. Beklediğiniz antivirüs, temel ağ koruması, web filtrelemesi gibi tüm temel özellikleri alır. Bunları dosya sunucusu koruması ve optimizasyonu ile birlikte, uygulama beyaz listesine ve kara listesine ekler.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!