İşte O Oyunun PS5 Görselleri Yayınlandı!

0 Yorum · 275 Görüntüleme

Geçtiğimiz Haziran ayında düzenlenen PS5 etkinliğinde ortaya çıkan Destruction AllStars'ın ekran görüntüleri yayınlandı.


PlayStation 5'in neler yapabileceğini merak ediyorsanuz, özel araba savaş oyunu Destruction AllStars'ın yeni 4K ekran görüntülerine göz atmak isteyebilirsiniz. Bu oyun, Haziran ayında düzenlenen PS5 etkinliğinde ortaya çıktı ve Destruction Derby, Twisted Metal ve Rocket League'in bir araya gelmesiyle ortaya çıktı.

Destruction AllStars, katılımcıların savaş sırasında rakip araçlara tırmanmak ve onları havaya uçurmak için araçlarından dışarı atlayabilecekleri arena tabanlı bir araba savaş oyunudur.

Destruction AllStars neden PS5 için heyecan verici bir oyundur?

Destruction AllStars'ın ortak geliştiricilerinden biri olan Lucid Games, yarış oyunlarıyla ilgili güçlü ve başarılı bir geçmişe sahiptir. Stüdyonun kurucuları bir zamanlar Xbox için Project Gotham Racing serisini ve daha sonra Xbox 360'ı yeniden tasarlayan popüler geliştirici Bizarre Creations'ın bir parçası olarak çalıştı.

Oyunun diğer ortak geliştiricisi Wushu Studios da yarış oyunları konusunda başarılı bir geçmişe sahiptir. Bu stüdyo, PlayStation için ünlü MotoStorm oyunlarını yapan ancak şu an kapatılan Evolution Studios tarafından oluşturuldu.

Genel olarak elimizdeki bilgileri ele aldığımızda, bu yarış oyunu şimdiye kadar yarış oyunlarında oldukça başarılı işler başaran stüdyoların elinden çıkacak. Sonuç oldukça başarılı bir şey olmalı.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!