Jayce ct, Jayce Counter, Jayce Counterları - Jayce'e Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

Yorum · 52 Görüntüleme

Jayce'e karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire yenebilir ve Jayce'e karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Jayce'e karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Jayce Counter

Jayce Counter

Jayce counter (Jayce ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Jayce Yarınların Koruyucusu; Jayce, hayatını Piltover'ın savunmasına ve boyun eğmez bir gelişim arayışına adayan mükemmel bir mucit. Elindeki dönüşüm kabiliyetli hextech çekiciyle Jayce, memleketini korumak için gücünü, cesaretini ve hatırı sayılır zekasını kullanır. Bir kahraman olarak şehir genelinde saygı duyulurken, kahramanlığın getirdiği ilgi onu pek de olumlu etkilememekte. Yine de, Jayce’nin kalbi doğru yerde ve doğal yeteneklerini kıskananlar bile City of Progress'deki koruması için minnettar.

Öncelikle LoL karakteri Jayce'in yeteneklerini hatırlayalım.

Jayce Yetenekler

Hextech Kapasitör
Dönüşüm'ü kullandıktan sonra Jayce 40 Hareket Hızı kazanır ve sonraki 1,25 saniye boyunca birimler arasında hareket edebilir.

Göklere! / Şok Patlaması
Çekiç Hali: Düşmanın üzerine fırlayıp fiziksel hasar verir ve düşmanları yavaşlatır.

Top Hali: Bir düşmanı vurduktan sonra (ya da menzili bittiğinde) patlayan bir elektrik küresi, tüm düşmanlara fiziksel hasar verir.

Şimşek Sahası / Hiper Yük
Çekiç Hali: Pasif: Mana'yı vuruş başına geri yükler. Aktif: Birkaç saniye boyunca yakındaki düşmanlara hasar veren bir elektrik alanı yaratır.

Top Hali: Enerji patlaması kazanır, çeşitli saldırılarda Saldırı Hızını maksimuma çıkarır.

Gürleyen Darbe / Hızlandırma Geçidi
Çekiç Hali: Düşmana büyü hasarı verir ve kısa mesafeli onu geri iter.

Top Hali: Kendisinden geçen tüm müttefik şampiyonların Hareket Hızını artıran bir Hızlandırma Geçidi ortaya çıkartır. Şok Patlaması geçitten ateşlenirse, hızı, menzili ve hasarı artacaktır.

Merkür Topu / Merkür Çekici
Çekiç Hali: Yeni yetenekler ve daha fazla menzil kazandırarak Merkür Çekici'ni Merkür Topu'na dönüştürür. Bu formdaki ilk saldırı, hedefin Zırhını ve Büyü Direnişini azaltır.

Top Formu: Yeni yetenekler kazandıran Zırh ve Büyü Direnci'ni artırarak Merkür Topu'nu Merkür Çekici'ne dönüştürür. Bu formdaki ilk saldırı ek büyü hasarı verir.

Jayce Counterlar'ına (Jayce ct) bir göz atalım.
Jayce ct, Jayce Counter, Jayce Counterları:

Jayce'e Karşı İyi Olan Rakipler

Jayce'e Karşı İyi Olan Rakipler

Jayce'e Karşı Kötü Olan Rakipler

Jayce'e Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!