Kalista ct, Kalista Counter, Kalista Counterları - Kalista'ya Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

Yorum · 45 Görüntüleme

Kalista'ya karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire yenebilir ve Kalista'ya karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Kalista'ya karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Kalista Counter

Kalista Counter

Kalista counter (Kalista ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Kalista İntikam Mızrağı; Öfkeli bir gazap ve intikamla dolu bir varlık olan Kalista, hilekarları ve hainleri avlamak için Gölge Adalar’dan gelen ölümsüz bir kabustur. İhanete uğrayan kişi intikamı için kan kussa bile, Kalista sadece ruhlarıyla ödeme yapanlara cevap verir. Kalista’nın gazabına uğrayanların şansı yoktur. Çünkü bu acımasız avcı ile imzalanan herhangi bir anlaşma ancak ruh söken mızraklarının soğuk, delici ateşi ile sonlanabilir.

Öncelikle LoL karakteri Kalista'nın yeteneklerini hatırlayalım.

Kalista Yetenekler

Üstün Denge
Kalista temel saldırısını ya da Delici için hazırlanırken hareket komutu verilirse, saldırıyı başlattığında kısa bir mesefeyi atlayarak geçer.

Delici
Kalista'nın attığı mızrak, hızlı hareket ederek öldürdüğü düşmanların içinden geçer.

Gözcü
Kalista ve Yeminli takım arkadaşları aynı hedefi vurduğunda bonus hasar kazanırlar.

Ciğerini Sök
Saldırılar mızrakların hedefe saplanmasına neden olur. Etkinleştirp mızrakları sökebilirsiniz. Bu düşmanı yavaşlatır ve artan hasara maruz bırakır.

Ecelin Çağrısı
Kalista, Yeminli takım arkadaşını yanına ışınlar. Düşman şampiyonlarını geri savurarak pozisyona girme yeteneği kazanırlar.

Kalista Counterlar'ına (Kalista ct) bir göz atalım.
Kalista ct, Kalista Counter, Kalista Counterları:

Kalista'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Kalista'ya Karşı İyi Olan Rakipler

Kalista'ya Karşı Kötü Olan Rakipler

Kalista'ya Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!