Kingdom Under Fire 2 Ne Zaman Çıkacak?

0 Yorum · 113 Görüntüleme

Gameforge Temmuz ayında, 10 yıllık bir bekleyişin ardından MMOARTS Kingdom Under Fire 2'nin geleceğini açıklamıştı. 2009'dan beri bu an bekleniyordu. Şimdi yayıncı ön siparişleri başlattı.


Kingdom Under Fire 2

Kingdom Under Fire 2

Gameforge Temmuz ayında, 10 yıllık bir bekleyişin ardından MMOARTS Kingdom Under Fire 2'nin geleceğini açıklamıştı. 2009'dan beri bu an bekleniyordu. Şimdi yayıncı ön siparişleri başlattı ve Kasım ayında yayınlanacağını belirten yeni bir fragman sundu.

Kingdom Under Fire 2, Bersia bölgesini kontrol etmek için yarışan üç gruba (İnsan İttifakı, Kara Lejyon ve Encablossian'lar) sahiptir. Oyuncular, çeşitli sınıflardan birini seçebilir ve geleneksel MMO tarzı savaşta bireysel karakterlerine odaklanabilir veya büyük ordulara bunun yerine "savaş stratejistleri" olarak karar vermeyi seçebilirler.

Gameforge öncelikle ücretsiz oynanabilecek oyunlar yayınlamaktadır, ancak Kingdom Under Fire 2, Kuzey Amerika'da premium fiyatlı bir oyun olarak piyasaya sürülecektir.

Şirket WCCFtech'e "KUF2, diğer bölgelerde F2P (Oynaması Ücretsiz) unvanı olarak yayınlandığında Gameforge, KUF2'yi 'oynamak için satın al' unvanı olarak yayınlayacak, bunu oyunun içeriğine en uygun oyun deneyimini sağlayacak en iyi yaklaşım olarak görüyoruz. Şu anda oyun içi satın alma seçeneklerini hala değerlendiriyoruz, ancak yakında bu konuda daha fazla bilgi sahibi olacağız." dedi.

Başka bir duyuruda, şirket oyun içi mağazanın "sadece isteğe bağlı kozmetik ürünlere ve karakter montajları gibi uygunluk eşyalarına odaklanacağını" söyledi.

Tam bir yayın tarihi belirlenmedi. Ama gerçekleştiğinin doğrulanması, son on yılını KUF2'yi bekleyerek geçiren herkes için iyi bir haber. Oyun, her biri farklı kostümler, güçlendiriciler ve diğer "avantajlar" ile 30 $, 50 $ veya 100 $ tutarında üç farklı pakette ön sipariş için mevcuttur.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!