Capcom, Street Fighter 5'i Salı'dan itibaren Steam'de iki haftalık bir süre için ücretsiz yapıyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

Street Fighter 5 Ücretsiz

Street Fighter 5 Ücretsiz

Capcom, Street Fighter 5'i Salı'dan itibaren Steam'de iki haftalık bir süre için ücretsiz yapıyor, bu da herkesin çeşitli modlarda 20 oynanabilir karakterle girebileceği ve onlarla savaşabileceği anlamına geliyor.

Bu ücretsiz oyun 23 Nisan Salı gününden itibaren 5 Mayıs’a kadar sürecek. Bu süre zarfında, bir Arcade modu, Extra Battle Modu ve Team Battle Modu ekleyen orijinalin genişletilmiş bir versiyonu olan Arcade Edition'ı oynayabilirsiniz.

Ücretsiz deneme 16 orijinal karakterin yanı sıra dört DLC dövüşçüsünü de içerecek: Akuma, Blanka, Juri ve Menat. Bu dördü yalnızca Ranked, Casual, Battle Lounge, Training ve Challenge modlarında bulunabilir.

Bu iki haftalık deneme son zamanlardaki en iyi fırsatlarıdan biri diyebiliriz. Biraz eski bir oyun da olsa, sonuçta Street Fighter bu. Ayrıca Arcade Edition’a sahip olan ancak dört tane DLC karakteri satın almayanlar da deneme süresi boyunca bunları kullanabilecek. Oyunu aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Street Fighter 5 İndir

Facebook Yorumları