Herkes bedava şeyler sever. Şu anda, sadece Humble Bundle bültenine kaydolmak koşuluyla, normalde 15 dolara satılan A Story About My Uncle oyununun ücretsiz bir kopyasını alabilirsiniz.

A Story About My Uncle Ücretsiz

A Story About My Uncle Ücretsiz

Herkes bedava şeyler sever. Şu anda, sadece Humble Bundle bültenine kaydolmak koşuluyla, normalde 15 dolara satılan A Story About My Uncle oyununun ücretsiz bir kopyasını alabilirsiniz. Daha önce kaydolduysanız yine de alabilirsiniz. Sadece butona tıklayın. Kısa bir süre sonra kopyanızı aldığınızdan emin olun, çünkü bu ücretsiz oyun yalnızca şu andan itibaren 12 Ocak tarihine kadar temin edilen ürünlerde kullanılabilir.

A Story About My Uncle, hikaye odaklı birinci şahıs platformudur. Anlatım, bir baba tarafından kızına uyuma zamanı hikayesi olarak sunulur. Oyuna gelince, zamanınızın çoğunu, yardım için kıskaçlı bir ışın kullanarak yüzen adalar arasındaki çukurların üzerinden koşarak ve zıplayarak geçiriyorsunuz. Dövüşmek yok, bu yüzden tüm zorluklar sizin inişlerinizi yapmaktan ve ışınınızı doğru bir şekilde hedeflemekten geliyor. Oyuna buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları