Kısa Süreliğine The Sims 4 Oyununu Ücretsiz İndirin

Yorum · 10 Görüntüleme

The Sims 4, Get Famous ve Strangerville’nin piyasaya sürülmesinden bu yana sessizliğe gömülmüştü. Şimdi hayranlar The Sims 4'ün temel oyununu Electronic Arts'tan Origin üzerinden ücretsiz alabilir.


The Sims 4 Ücretsiz

The Sims 4 Ücretsiz

The Sims 4, Get Famous ve Strangerville’nin piyasaya sürülmesinden bu yana sessizliğe gömüldü. Yeni kariyer seçenekleri ve arazi araçları içeren ücretsiz içerik paketleri ekledi. Genişlemeler hala bir ödeme isterken, hayranlar The Sims 4'ün temel oyununu Electronic Arts'tan Origin üzerinden 28 Mayıs'a kadar ücretsiz alabilir.

The Sims 4'ü talep etmek için hayranlar Origin'e veya online mağazalarına gidebilirler. The Sims 4 Mac veya Windows PC için indirilebilir. Dijital Deluxe sürümünü 49.99 dolara satın alma seçeneği ve içeriğin EA’nın Origin Access abonelik programının bir parçası olduğunu da hatırlatalım.

The Sims 4 etrafındaki en iyi karakter yaratıcılarından birine sahip. Ortam oluşturma ve yaratma yetenekleri tek başına indirmeye değer. Özellikle de yeni arazi araçları, her zamankinden daha fazla kişiselleştirmeye izin veriyor.

İndirme işlemi oyuncuların The Sims 4'e sonsuza kadar sahip olmalarına izin verecek; yani bu bir deneme değildir ve tanıtım 28 Mayıs'ta sona erdikten sonra oyun oyuncuların kütüphanelerinin bir parçası olarak kalacaktır.

Oyunun hileler, sistem gereksinimleri ve indirme sayfasına aşağıdaki bağlantıları kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz The Sims 4 İndir

The Sims 4 Hileleri

The Sims 4 Sistem Gereksinimleri

The Sims 4 En İyi Modlar


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!