League of Legends 9.13 Yaması - Yeni Şampiyon Qiyana

Yorum · 0 Görüntüleme

League of Legends 9.13 yaması yeni şampiyon Qiyana'nın yanı sıra oyuncuları yeni oyun kipi Teamfight Tactics ile tanıştırdı.


League of Legends 9.13 Yaması

League of Legends 9.13 Yaması

League of Legends yama 9.13 şimdi PBE'de yayında. Denge açısından, değişiklikler şu ana kadar oldukça küçük, ancak bir sonraki yamayla Rift’e giden daha büyük değişiklikler var.

Manşet Qiyana, Elementlerin İmparatoriçesi. Yeni şampiyon, çalılıklarda, nehirde veya duvara karşı kullanılıp kullanılmamasına bağlı olarak farklı yetenekler kazandıracak temel güçlere sahip bir halka bıçak kullanan bir suikastçidir. En büyük denge değişikliğinden çok uzaktadır. Ama Udyr ve Illaoi'ye yapılan ince ayarlar da oldukça az olabilir. Bu arada, Wukong ve Malphite daha fazla test için geri döndü.

Diğer büyük değişiklik ise yepyeni bir oyun modunun tanıtılması. Teamfight Tactics, Dota Auto Chess sayesinde ünlü olan otomobil dövüşçüsü tarzından esinlenilen, oyunun potansiyel olarak kalıcı bir yeni sürümüdür. Modun bazı testlerden geçmesi muhtemel. Ama birkaç hafta sonra League of Legends yama 9.14'te oyuna dahil olacaktır.

LoL Yama 9.13 Yayın Tarihi

League of Legends (LoL) yama 9.13 için henüz bir çıkış tarihi bilmiyoruz, ancak güncellemeler genellikle iki haftada bir yayınlanıyor. Bunu göz önüne alarak, yeni yamanın 26 Haziran Çarşamba günü gelmesini bekleyebilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!