League of Legends 9.2 Yaması Bugün İsyanın Zinciri Sylas'ı Getiriyor

Yorum · 2 Görüntüleme

İsyanın Zinciri Sylas, rakibinin nihai yeteneğini çalma yeteneğine sahiptir. İsyanın Zinciri Sylas isimli yeni bir League of Legends kahramanı bugün yayına girecek olan 9.2 yamasında oyuna geliyor.


LoL Sylas Çıkıyor

LoL Sylas Çıkıyor

İsyanın Zinciri Sylas isimli yeni bir League of Legends kahramanı bugün yayına girecek olan 9.2 yamasında oyuna geliyor. Sylas, bir rakibin nihai gücünü çalmasını ve kendisinin kullanmasını sağlayan bir yetenek de dahil, savaşa "acımasız büyülü saldırılar" getiriyor.

Sylas'ın Chain Lash saldırısı düşmanlara zarar veriyor ve hafifçe yavaşlatıyor ve aynı zamanda kesiştikleri yerde gecikmeli bir patlamaya (yavaşça etkisi artıyor) neden oluyor. Kingslayer, düşmanlara zarar veren ve Sylas'ı iyileştiren güçlü bir hamle saldırısıdır; Sylas veya rakibinin sağlığı düşük olsa da, artan etkisi ile Abscond/Abduct, kısa bir mesafeye girmesini ve kendisini korumasını sağlar; Kısa bir süre içinde bu yeteneğin tekrar kazanılması, zincirlerini düşmanlarını sersemletmek ve onlara zarar vermek için kullanacak ve kendisini onlara doğru çekecektir. Ters bir Scorpion manevrası türdür.

Pasif, Petricite Burst, zincirlerinin etrafını dolaştırmasına ve bir büyü yaptıktan sonra bir sonraki temel saldırısında yakındaki düşmanlara zarar vermesine ve uygun şekilde Hijack adlı nihai hedefi, kendi kullanımı için diğer nihaileri almasına izin veriyor. Muhalif oyuncular, Sylas onu kaydırmış olsa bile, hâlâ nihailerini kullanabilirler; Hijack'in kapalı kaldığı her an rakibin nihai yeteneğini çalabilir, ancak art arda hızlıca arka arkaya aynı sonuca varamaz.

Riot Şampiyon sayfasında, "Oyunun sonlarına doğru, düşman ekibin kendilerine karşı kendi gücünü kullanarak ve devriminizi şiddetli bir sonuca getirerek hızlıca art arda birden fazla nihai gücünü ele geçirebilirsiniz. Yeteneklerini aldıktan sonra bir süre aynı düşmanı ele geçiremezsin, bu yüzden nihai çalmaya başlamadan önce tüm isyanı tamamlayın. Sahip olduklarınızı kullanmak için aceleye gerek yok, ama çok uzun süre tereddüt ederseniz daha fazla nihai fırsatlarını kaçırırsınız." dedi.

İsyanın Zinciri Sylas, Perşembe günü LoL 9.2 güncellemesinin test edilmekte olduğu PBE'den çıktığı zaman yayına girmeye hazırlanıyor. Riot, yakın zamanda 2019 sezonu için harika bir sinematik video yayınladı. Bu muhteşem videoyu buradan izleyebilirsiniz. Sylas'ın hikayesinin ayrıntılarını merak ediyorsanız LoL Sylas konumuzu inceleyebilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!