League Of Legends Havuz Partisi 2020 Skinleri Hazır

0 Yorum · 375 Görüntüleme

Yazın gelmesiyle birlikte plaj, güneş, sörf ve bronzlaşma da geldi. Biz Koronavirüs ile bu nimetlerden tam olarak zevk alamasak da, Riot Games'in League of Legends Havuz Partisi 2020 skinleri bu durumdan etkilenmedi.


Bu yıl Havuz Partisi skinleri, çoğu skin gibi belirli bir grup kahramanla sınırlı. Bu yıl Heimerdinger, Jarven IV, Orianna, Syndra ve Taliyah Havuz Partisi skinlerini aldılar. Her biri sahilde kendi tarzlarında eğleniyorlar.

Mesela Havuz Partisi Heimerdinger vaktini mükemmel kum sandığı yapmaya çalışarak geçiriyor. Syndra voleybol oynarken diğer şampiyonları ezmeye devam ediyor.

Jarvan, plajda güneşlenerek Demacia'yı yönetmeye mola verirken, Orianna yüzüyor ve Syndra voleybol topunun arkadaşlarına çarpmasını durdurmak için elinden geleni yapıyor. Taliyah ise kum sörfünü gerçek dalgalar ve sörf tahtasıyla değiştiriyor.

Diğer skinlerde olduğu gibi, League of Legends Havuz Partisi 2020 skinleri sadece şampiyonların görünüşünü değil, animasyonlarını da değiştiriyor. Örneğin Heimerdinger plajda füze kullanmıyor, bunun yerine soda şişeleri kullanıyor. Jarvan’ın mızrağı plaj şemsiyesi, Syndra’nın kara büyü küreleri voleybol toplarıyla değiştirildi.

Tüm League of Legends Havuz Partisi 2020 skinleri, gerçek parayla veya oyun içi altınla satın alınabilir. Ancak unutmayın, bu skinler sadece yaz döneminde satın alınabilir.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!