Liberated Oynanış Videosu – Çizgiroman Tadında Eşsiz Bir Oyun

0 Yorum · 2105 Görüntüleme

Polonyalı stüdyo Atomic Wolf'un çizgi roman tarzı bir platform oyunu olan Liberated'den 9 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı. Sunulan video keşif, savaş ve hızlı zamansal olaylar serisini gösteriyor.


IGN, Atomic Wolf'un ilk oyunu olan Liberated'dan 9 dakikalık bir oyun yayınladı. Video, oyunda uygulanan temel oyun mekaniğini gösteriyor.

Oynanış bize karakteristik grafik tasarımını açıkça gösteriyor. Oyun karanlık, çizgi roman benzeri bir stil benimsiyor. Kesimler sürekli bir animasyonlardan ibaret değil ve hızlı zamansal olayların serilerinin de görüneceği ayrı görüntülerden oluşuyor. Konuşma diyalogları yerine konuşma balonları kullanılmış. Oyunun kendisi 3 boyutlu bir dünya içinde olsa da objeler 2.5D olarak yan açıdan bize yansıtılıyor. Videoda kahramanın ardı ardına gelen engelleri nasıl aştığını, karşılaştığı rakipleri nasıl vurduğunu ve tespit edilmemek için gizlendiğini görüyoruz.

Özgürlüğün, insanların modern teknoloji ile istila edildiği, distopik bir gelecekte kurulmuş bir oyun olduğunu belirtelim. Hikaye, çatışmanın her iki tarafında duran birkaç karakterin kaderini sunacak. Oyunun ilk olarak bu yılın ikinci çeyreğinde PC ve Nintendo Switch için çıkması planlanıyor.

Liberated resmi web sitesi


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!