Mafia 3 Tüm Sonlar

0 Yorum · 2535 Görüntüleme

Merhaba gamer.com okuyucuları bu rehberimizde Mafia 3 oyununun birkaç farklı sonunu yazımızda bulabileceksiniz.


Hangar 13 tarafından geliştirilmiş, 2K Games tarafından PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 7 Ekim 2016 tarihinde yayınlanmış tek oyunculu birinci sahış nişancı oyunudur. Bir birinden çok ödül ile taçlandırılan oyun birçok eleştirmen tarafından olumlu notlar alarak oyunseverlerin gönlünde taht kurmayı başardı. 

Diğer oyunlara nazaran Mafia 3'ün birkaç farklı sonu bulunmaktadır. Bu yazımızda da sizlere bu sonları tek tek açıklayacağız. Eğer bir Mafia 3 oyununu oynamış ve bitirdiyseniz tekrar oynayıp farklı son ile bitirebilirsiiniz. Gelelim Mafia 3'ün ilk bitiş hikayesine. 

Mafya 3 Kasabanın Sonunu Bırakın

Bu başlıkta anlatılmak istenen Leo Galante ile konuştuktan sonra, Donovan ve Peder James ile konuşmanız gerekecek. Bundan sonra , tahtı almanızı veya şehri terk etmenizi söyleyen bir konşma gerçekleşecek. Size bu bölümde yalnızca iki seçenek sunulacak. Kal ya da terk et. Eğer kasabayı terk ederseniz Frisco Tarlalarına giden yolu takip ederek kasabadan çıkabilirsiniz. Bu, Lincoln'ün New Bordeaux'dan uzaklaşma isteğini onurlandıracak. Bu sayede intikamını almış olacak. Ardından daha yeşil ve sakin bir yerde yaşamaya başlayacaksınız. 

Mafya 3'te Tek Başına Biten Kural

İlk bölümde anlattığımız iki seçenekten kal seçeneğini seçerseniz patronlar ile konuşma gerçekleştirmen gerekecek. Bayou'daki malikaneye gidip kalmak istediğinizi söylediğiniz vakit Lincoln bir silah kapıp tüm ortaklarını öldürecek. Eğer toplantıdan önce bir karakterin sadakatini kaybettiyseniz onun toplantıda yer almadığını göreceksiniz. Ardından konağın önündeki arabaya bindiğiniz vakit araba ne yazik ki patlayacak ve oyun sizi tekrardan seçim ekranına götürecek. 

Mafya 3 Kural Birlikte Sona Eriyor

Bu iki seçenekten kal seçeneğini seçtikten sonra toplantıya gittiğinizde tek başınıza hükmetmek yerine üst patronlar ile birlikte hüküm sürmeyi seçerseniz başınıza hiçbir sorun gelmeyecektir. Toplantıdan sonra şehirde kalıp hiçbirşey olmamış gibi oyuna devam edeceksiniz. Ancak Sal Marcano yanınızda olmayacak. 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!