Mario Kart Tour Ne Zaman Çıkacak? - Yayın Tarihi Belli Oldu

0 Yorum · 93 Görüntüleme

Mario Kart nihayet eylül ayında akıllı telefonlara geliyor; tüm detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.


Mario Kart Tour Çıkış Tarihi Belli Oldu

Mario Kart Tour Çıkış Tarihi Belli Oldu

Hayranlar, Nintendo’ya Mario Kart’ı mobil cihazlarda yayınlaması için uzun süredir çağrıda bulnuyorlardı ve sonunda gerçekleşiyor. Sınırlı bir kapalı beta test süresinin ardından, Nintendo'nun bir sonraki büyük akıllı telefon oyunu olan Mario Kart Tour, 25 Eylül'de piyasaya sürülecek. Çıkış tarihi oyunun yepyeni Twitter hesabı ile ilan edildi. Oyuna önceden kayıt yaptırmak artık mümkün.

Nintendo'nun önceki Mario mobil oyunları, Dr. Mario World ve Super Mario Run gibi, Mario Kart Tour da isteğe bağlı mikro ödemeler sunan ücretsiz bir oyun. Henüz mikro ödeme sisteminin nasıl çalıştığı belli değil.

Kotaku'nun Ethan Gach'ı da dahil olmak üzere Mario Kart Tour beta'sına giren bazı kişiler, mikro ödeme sisteminin farklı şeyler getirmediğini söyledi. Yine de Mario Kart Tour için şimdiye kadarki tüm önizlemeler, her zaman değişebilecek bitmemiş betaya dayanıyor. Bu nedenle Nintendo'nun oyun içi ekonomiyi ve mikro ödeme sistemini lansman için ayarlaması mümkün.

Mario Kart Tour, SNES oyunundan Choco Island 2 ve Double Dash for GameCube'den Dino Dino Jungle dahil olmak üzere önceki Mario Kart oyunlarından tanıdık bir dizi pist sunuyor. Parmağınızı sola veya sağa hareket ettirerek kartınızı yönlendirirsiniz. Ayrıca hız artışı elde etmek için drift yapabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 30 yarışçı var. Mario Kart'ın ikonik öğeleri de oyunda. Beta dönemi sadece tek oyunculu özelliklere sahipti ve son sürümün gerçek zamanlı çok oyunculu ekleyip eklemeyeceği belli değil. Mario Kart Tour'un iOS ve Android cihazlarda dikey ekran yönlendirmesine kilitlendiğine dair haberler de vardı; bunun tam lansman için geçerli olmaya devam edip etmeyeceği bilinmiyor.

App Store'daki resmi Mario Kart Tour sayfası, oyunun gerçek dünya şehirlerinden ilham alan yeni pistler içereceğini ortaya koyuyor. Bunlardan bazılarını videoda görebilirsiniz. Ek olarak, iki haftada bir dönen turlarda pistler sunulacak.

Mario Kart Tour'un Mart ayının sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyordu, ancak Nintendo daha sonra oyunu Yaz 2019'a erteledi. Oyunun yeni çıkış tarihi 25 Eylül aslında Yaz'ın 23 Eylül'de sona ermesinden iki gün sonra. Yani küçük de olsa bu teknik olarak gecikmeli.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!