Master Yi ct, Master Yi Counter, Master Yi Counterları - Master Yi'e Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

Yorum · 50 Görüntüleme

Master Yi'e karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire yenebilir ve Master Yi'e karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Master Yi'e karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Master Yi Counter

Master Yi Counter

Master Yi counter (Master Yi ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Master Yi Wuju Üstadı; Master Yi, kadim dövüş sanatı Wuju sayesinde bedenini eğitti ve zihnini keskinleştirdi. Böylece düşünce ve eylemlemleri bir olacak hale geldi. Şiddete ancak son çare olarak başvurmayı seçmesine rağmen, bıçağının zarafeti ve hızı, çözümün her zaman hızlı olmasını sağlar. Wuju sanatının son uygulayıcılarından biri olan Master Yi, yaşamını halkının mirasını sürdürmeye adadı. Potansiyel yeni öğrencileri, içlerinde en değerli olanı belirlemek için Yedili Sezgi Merceği'yle tartıyor.

Öncelikle LoL karakteri Master Yi'nin yeteneklerini hatırlayalım.

Master Yi Yetenekler

Çift Saldırı
Her birkaç saldırıda, Master Yi iki kere vurur.

Alfa Vuruşu
Master Yi, savaş alanında görünmez ışınlanır, yolununa çıkan birden fazla birime fiziksel hasar verirken, aynı anda hedeflenemez hale gelir. Alfa Vuruşu kritik olarak vuruş yapabilir ve canavarlara ilave fiziksel hasar verir. Temel saldırılar Alfa Vuruşu'nun bekleme süresini azaltır.

Meditasyon
Master Yi bedenini, zihnen odaklayarak kısa sürede daha az hasar alarak gençleştirir ve can yeniler. Ek olarak Master Yi, Çift Saldırı yükleri kazanır ve odaklandığı her saniye için Wuju Stili ve Gözükara'nın kalan sürelerini duraklatır.

Wuju Stili
Master Yi, Wuju sanatında ustalaşarak Saldırı Gücünü pasif olarak arttırır. Wuju Stili'ni etkinleştirmek, temel saldırılarda ilave gerçek hasar verir, ancak bu pasif avantaj daha sonra bekleme süresinde kaybedilir.

Gözükara
Master Yi, benzersiz bir çevikliğe kavuşur; geçici olarak Hareket ve Saldırı Hızlarını yükseltir ve onu yavaşlatan tüm etkilere karşı bağışıklık kazanmasını sağlar. Aktif iken, Gözükara'nın süresini uzatır ya da asist yapar. Öldürme veya yardım etme konusundaki diğer yetenekleri için bekleme süresini pasif bir şekilde azaltır.

Master Yi Counterlar'ına (Master Yi ct) bir göz atalım.
Master Yi ct, Master Yi Counter, Master Yi Counterları:

Master Yi'e Karşı İyi Olan Rakipler

Master Yi'e Karşı İyi Olan Rakipler

Master Yi'e Karşı Kötü Olan Rakipler

Master Yi'e Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!