Yıl ilerledikçe PS4, Xbox One, Switch ve PC'de çeşitli harika oyunlara yavaş yavaş ulaşmaya başladık. Rage 2'den Team Sonic Racing'e, işte bu ay PS4, Xbox One, PC ve Switch'e gelen en büyük oyunlar.

Mayıs 2019 Yeni Oyunlar

Mayıs 2019 Yeni Oyunlar

Yıl ilerledikçe PS4, Xbox One, Switch ve PC'de çeşitli harika oyunlara yavaş yavaş ulaşmaya başladık. Ve E3 2019'un yaklaşmasıyla, gelen oyunların sayısı artmak üzere. E3 2019 gelene kadar, yine sizi meşgul etmesi için yakında yayınlanacak birçok meşhur oyun ve küçük indie deneyimleri var.

Mayıs ayının en büyük oyunu, geliştiriciler id Software ve Avalanche Studios'un en son açık dünya nişancısı Rage 2'dir. Diğer önemli oyunlar arasında Team Sonic Racing ve Total War: Three Kingdoms bulunuyor. İlki, en sevilen Sonic kart yarışı spin-off serisindeki en yeni oyun, ikincisi ise Total War serisindeki en çok beklenen on ikinci ana oyun.

Switch ile ilgileniyorsanız, bu ay gelecek bir sürü oyun var. Assassin's Creed ve Resident Evil oyunlarının tümünün taşınabilir platformda görünmesini bekleyebilirsiniz. Mayıs ayında yayınlanacak en büyük oyunların tamamını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

1. Rage 2 (PS4, Xbox One, PC) - Mayıs 14

1. Rage 2 (PS4, Xbox One, PC) - Mayıs 14

Rage 2, bu ay içinde ilan edilecek en beklenmedik oyundur. Hem Id Software, hem de Avalanche Studios, yaklaşmakta olan açık dünya birinci şahıs nişancı oyununu geliştiren stüdyolardır. Her iki stüdyo da yeteneklidir. Avalanche Studios, oyunlarında büyük ve kaotik dünyalar yaratma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip, araç savaşı ve özel efektler uzmanlık alanlarından biri. Diğer yandan, Id Software fantastik birinci şahıs nişancı yapma yeteneğine sahip.

2. Team Sonic Racing (PS4, Xbox One, PC, Switch) - Mayıs 21

2. Team Sonic Racing (PS4, Xbox One, PC, Switch) - Mayıs 21

Team Sonic Racing, iyi bilinen Sonic kart yarış serisindeki üçüncü oyundur. Bu sefer etrafta kooperatif oynamaya odaklanıyor, bir takımla çalışmanızı ve bir yarış kazanmak için güçlendirmeleri paylaşmanızı sağlıyor.

3. Total War: Three Kingdoms (PC) - Mayıs 23

3. Total War: Three Kingdoms (PC) - Mayıs 23

Creative Assembly ve Sega'nın son derece başarılı strateji serisi nihayet bu ay Total War: Three Kingdoms ile geri dönecek. Çin'in 14. yüzyıldaki Üç Krallık döneminden hemen önce kurgulanmış olan oyun, sizi popüler film ve oyunlarda sıkça tasvir edilen özlü tarihsel çatışmalardan geçiriyor. İki farklı oyun modu özelliği vardır. Romance modu, Three Kingdoms'ın klasik romanında tanımlanan doğaüstü karakter tropiklerini ortaya çıkarır, Classic ise daha önceki ana hat oyunlarında gördüğünüz gibi gerçekçi savaşa odaklanır.

Mayıs 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)

Mayıs 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)

Sizce En Heyecan Verici Oyun Hangisi Olacak?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları