Microsoft Free Play Days Kapsamında Injustice 2 ve NASCAR Heat 5 Ücretsiz Oldu

0 Yorum · 701 Görüntüleme

Oyunlar bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek.


Microsoft'un Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate üyelerinin tüm hafta sonu boyunca ücretsiz olarak indirip oynayabilecekleri "Ücretsiz Oyun Günleri" etkinliği geri döndü.

Bu hafta sonu, 13-16 Ağustos tarihleri arasında oyuncular Injustice 2 ve NASCAR Heat 5'i ücretsiz olarak indirerek oynayabilirler.

Microsoft Store'da, oyuncuların Xbox Live Gold üyeliğiyle oyunları indirebilmeleri için oturum açmaları gerekiyor.

Ücretsiz hafta sonu etkinliğinden sonra da oyunlar indirimli fiyatlarıyla satın alınabilecek. Injustice 2 standart edition 40$'dan 10$'a düşecek. 

NASCAR Heat 5'te ise $20'e yakın bir indirim uygulanacak. Standart edition'a da $20'a yakın indirim uygulanacak.

Injustice 2'de oyuncular Superman, Batman, The Joker, Wonder Woman, Harley Quinn ve diğerleri gibi bazı süper kahramanları oynayabilecekelr. Injustice 2, NetherRealm Studios tarafından geliştirildi ve Warner Bros tarafından 2017 yılında yayınalndı. Orijinal oyun olan Injustice: Gods Among Us ise 2013'te piyasaya sürüldü.

NASCAR Heat 5, en yeni NASCAR Cup Series şampiyonası video oyunudur ve 39 pistte tüm resmi takımları, sürücüleri ve arabaları içerir. 704 Games Company tarafından geliştirildi ve 9 Temmuz tarihinde Motorsport Games tarafından yayınlandı.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, 19 Ağustos tarihine kadar ücretsiz oynanabilir. Bu tarihten sorna ise %50 indirim ile 10$'a satın alınabilecek.

Ücretsiz Oyun Günleri'ne ek olarak Microsoft, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate üyeliğine olan ihtiyacı tamamen ortadan kaldıran, herkes için Xbox Ücretsiz Oyun Günleri adı verilen bir kampanya yürütmektedir.

Önceki Ücretsiz Oyun Günleri oyunları arasında, Sims 4, Citadel: Forged with Fire, NASCAR Heat 4, Verdun ve Overwatch yer alıyor.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!