Microsoft, Windows 10 İçin Xbox Series X Duvar Kağıtları Yayınladı

0 Yorum · 561 Görüntüleme

Windows 10 için yayınlanan bu duvar kağıdı seti, lansmandan önce Xbox Series X'e dair bazı detayları görmemize olanak tanıyor.


Bir Windows 10 bilgisayarınız var mı ve Xbox Series X için sabırsızlanıyor musunuz? Bu durumda Microsoft tarafından yayınlanan resmi Xbox Series X masaüstü duvar kağıtları sizi biraz daha heyecanlandırabilir.

16 4K görüntüden oluşan masaüstü duvar kağıtları Microsoft mağazasından ücretsiz olarak edinilebilir. Bunlardan bazıları, aşağıda da görebileceğiniz gibi, daha önce gördüğümüz tanıtım görüntüleridir, diğerleri ise sistemin dahili çalışmalarına ve denetleyici tasarımlarına odaklanır.

Xbox Series X'in hala net bir çıkış tarihi ve fiyatı yok, ancak Microsoft 23 Temmuz'daki özel bir etkinlik sırasında sistemin ilk taraf serisini sergileyecek. Microsoft tarafından bu konu henüz doğrulanmamış olsa da, yayınlanma tarihi ve şu anda fiyatlarında hakkında daha somut ayrıntılar öğrenmiş olacağız.

Bu etkinlikte, tatil sezonunda sistemle birlikte piyasaya sürülmesi planlanan Hgalo Infinite'da yer alacak. Platformlar arasında çapraz oynama ile Xbox One ve PC için de piyasaya sürülecek ve Microsoft'un Akıllı Dağıtım Programı, oyuncuların Xbox One oyunlarını ek ücret ödemeden Xbox Series X'e yükseltmelerini kolaylaştıracak.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!