Microsoft, Yarı Saydam Xbox Oyun Kumandasını Tanıttı!

0 Yorum · 107 Görüntüleme

Xbox Series X sayesinde sık sık gündeme gelen Microsoft, kullanıcıların oldukça hoşuna giden yarı saydam Xbox oyun kumanda modellerini tanıttı.


       Microsoft, Xbox oyuncularını oldukça mutlu edecek bir ürün çıkardı. Microsoft, Xbox mağazasına beyaz ve siyah renkte iki farklı saydam Phantom Xbox oyun kumandası modelini ekledi. Ancak oyuncuların en dikkatini çeken model magenta rengine sahip Xbox oyun kumandası oldu. Modelin rengi ve saydam olması, çok şık bir görünüme sebep olmuş. Ayrıca bu model önceki Xbox denetleyicileri gibi Bluetooth desteğine ve dokulu bir tuşa sahip.

      Microsoft'un ürettiği bu modellerin ön siparişleri bugün başlayacak. 69,99 dolardan ön siparişe sunulacak olan model, 17 Mart 2020 tarihinde satışa sunulacak. Microsoft, uzun yıllardır oyun denetleyicileri konusunda başarılı çalışmalar yapıyor. Özellikle kurduğu özel tasarım laboratuarlarında ortaya çıkan tasarımlar, oyuncuları oldukça memnun ediyor. 

        En çok dikkat çeken detaylardan birisi olan yarı saydamlık özelliği, Phantom için üretilen siyah, beyaz ve magenta renklerinde bulunacak. Bir başka dikkat çeken detay ise bu denetleyicinin iOS, Android ve Windows 10 platformlarında da çalışacak olması. Ayrıca bu model, Microsoft'un yakında tanıtacağı yeni nesil oyun konsolu olan Xbox Series X'i de destekelyecek.

Eğer sizde modeli daha yakından incelemek istiyorsanız ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!