Minecraft 10. Yıldönümü Haritası Dev Bir İnteraktif Müze

Yorum · 2 Görüntüleme

Minecraft'ın ilk versiyonu, bu Cuma ile birlikte 10 yıl önce ortaya çıktı, bu gerçekten inanılmaz bir şey. Microsoft ve Mojang, diğer şeylerin yanı sıra, tüm oyuncuların indirmesi için ücretsiz olan yeni fantezi bir haritaya işaret ediyorlar.


Minecraft 10. Yıldönümü Haritası

Minecraft 10. Yıldönümü Haritası

Minecraft'ın ilk versiyonu, bu Cuma ile birlikte 10 yıl önce ortaya çıktı, bu gerçekten inanılmaz bir şey. Microsoft ve Mojang, diğer şeylerin yanı sıra, tüm oyuncuların indirmesi için ücretsiz olan yeni fantezi bir haritaya işaret ediyorlar. Bu sizi oyunun tarihçesi boyunca gezmeye götürmek için BlockWorks'teki inşaatçılar tarafından bir araya getirilmiş bir tema parkı ve müzedir.

Sadece yürümek Minecraft için düşünülemezdi. Bu yüzden bu müze, gezintiyi tamamlamak için bulmacalar ve gizli şeyler (Easter eggs) ile tam etkileşimlidir. Oyunda her blok ve yaratığı sergilemeye adanmış binalar, devasa mimari harikalar, dev dolaşma sahneleri, biodomlar ve on yıllık bir dönüm noktası boyunca bir minecart yolculuğu var. Kısaca görülecek çok şey var.

Anlaşılan Mojang epey Easter egg yerleştirmiş. Ama tabii haritada dolaşmaktan, güzel sergilere bakmaktan fark edilmeyebilir. Minecraft tutkunu oyuncular eminiz ki bulacaklardır.

Harita nostaljik ortamı, o kadar iyi sunuyor ki ayrılmak istemeyebilirsiniz. Reddit'te meraklı oyuncular hemen etkileyici kreasyonları ve ilham kaynaklarını ortaya çıkardı. 17 Mayıs'ta da bir büyük duyuru gelecek, ancak hakkında bildiğimiz pek bir şey yok.

Java haritasını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. Mağazada yıldönümü satışları da sürüyor, ana oyunu yüzde 50, ilk on ürünü yüzde 10 indirimli alabilirsiniz. Minecraft mallarına da indirim yapılmıştır.

Minecraft 10. Yıldönümü Haritası


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!